NWR na BCPP: Podruhé! Parametry nové emise
Burzovní výbor pro kotaci schválil přijetí emise New World Resources Plc (ISIN GB00B42CTW68) k obchodování na hlavním trhu Burzy cenných papírů Praha a současně výbor pro obchodování stanovil parametry emise pro zařazení do SPAD. BCPP je připravena zahájit obchodování s emisí NWR (ISIN GB00B42CTW68) 6. května 2011, stejně jako London Stock Exchange. Podmínkou zahájení obchodování je vydání cenných papírů.
V rámci SPAD bude emise obchodvána s maximálním povoleným rozpětím (spread) 6 Kč minimálním množstvím (lot) 5 000 kusů. Likviditu nové emise NWR budou ve SPAD podporovat následující tvůrci trhu:
Česká spořitelna, a.s., WOOD & Company FS, a.s., Fio banka, a.s., Atlantik FT, a.s., UniCredit Bank CR, a.s., BH Securities a.s., ING Bank N.V. a Patria Finance, a.s.
NWR podruhé na pražské burze: Nad novou emisí v tiskové zprávě BCPP: Čtěte na iPOINT: http://www.ipoint.cz/zpravy/26281464-nwr-na-bcpp-podruhe-parametry-nove-emise/
Poslední zprávy
- Projekce hospodaření Moneta Money Bank za 4Q 2025
30.01. 11:55 Fio - Visa zveřejnila výsledky za 1Q, objem plateb po očištění o měnové vlivy vzrostl
30.01. 11:36 Fio - Výrobce flash pamětí SanDisk překonal ve 2Q všechna očekávání, neuvěřitelný růst akcií pokračuje
30.01. 11:02 Fio - Apple vykázal nejvyšší růst tržeb v 1Q za více než čtyři roky, tažen segmentem iPhonů
30.01. 10:34 Fio - Akciový výhled
30.01. 09:00 Fio





