Pražská burza v červeném
Hlavní zásluhu na tom má ČEZ (-4,1%), který se dnes poprvé obchoduje bez nároku na dividendu. Bez jejího vlivu by byl index se ziskem cca 0,5% o 15 bodů výše. Oslabuje také CETV (-1,7%), NWR (-1,5%) a Unipetrol (-0,7%). Prakticky beze změny oproti včerejšímu closu se obchoduje Komerční banka (+0,0%), Telefónica (+0,0%) a VIG (+0,1%). Výrazněji roste Erste (+0,6%).
Daniel Marván, Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio - Indexy prozatím v převážně kladných číslech
25.06. 19:02 Fio - Pražská burza mírně dolů
25.06. 16:34 Fio - Micron vykázal více než čtyřnásobný růst tržeb za 3Q, výhled na 4Q výrazně překonal odhady
25.06. 10:01 Fio





