Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 24.9.2020 20:15
Akcie.cz»Kurzy CZ»BCPP vše

Přehled BCPP vše

Přehled BCPP vše

22.09. 17:0023.09. 17:0024.09. 17:00
|aktuální
NázevOpenKurzZměnaObjemPředchozí close
CETV97,0097,000,00115 26897,00
CZG0,00354,0000,00
ČEZ, A.S.440,00435,500,00147 143435,50
ERSTE GROUP BANK AG489,80492,200,00140 272492,20
KOFOLA ČS223,00220,000,002 236220,00
KOMERČNÍ BANKA489,00488,000,00119 824488,00
MONETA MONEY BANK50,9051,100,001 081 05351,10
O2 C.R.217,00215,500,0041 574215,50
PFNONWOVENS764,00760,000,00143760,00
TMR1 000,001 000,000,00581 000,00
VGP N.V.0,002 010,000,0002 010,00
VIG554,00537,000,006 305537,00
ANDRITZ0,00728,600,000728,60
ATOMTRACE0,0050,000,00050,00
ATS0,00441,600,000441,60
AVAST PLC153,00159,000,00135 499159,00
BORUSSIA DORTMUND0,00156,300,000156,30
DEUTSCHE BANK AG190,20190,200,00152190,20
DEUTSCHE TELEKOM AG0,00400,100,000400,10
EMAN60,0060,000,0050060,00
ENERGOAQUA0,002 400,000,0002 400,00
E4U92,0093,000,005 29393,00
E.ON SE0,00254,850,000254,85
FACC0,00149,000,000149,00
FILLAMENTUM0,00855,000,000855,00
HEINEKEN0,002 050,000,0002 050,00
IMMOFINANZ AG0,0053,500,00053,50
JUVENTUS F.C.0,0024,800,00024,80
KARO INVEST0,0049,600,00049,60
KGHM POLSKA-MIEDZ0,00528,600,000528,60
MOL PLC122,00117,000,00500117,00
NOKIA CORPORATION92,5090,760,0065090,76
OMV653,60653,600,0020653,60
OTP BANK PLC0,00777,000,000777,00
PHILIP MORRIS ČR13 640,0013 620,000,0031213 620,00
PHOTON ENERGY80,0080,000,00580,00
PKN ORLEN265,00265,400,00230265,40
PKO BANK POLSKI0,00130,550,000130,55
PRABOS PLUS0,00400,000,000400,00
PRIMOCO UAV SE0,00240,000,000240,00
RAIFFEISEN BANK358,20358,200,0050358,20
RMS MEZZANINE0,000,720,0000,72
RWE AG ST.0,00816,500,000816,50
SHELL PLC (A)313,00310,000,00200310,00
SKANSKA AB0,00456,200,000456,20
STOCK SPIRITS GROUP59,4062,500,0027 38962,50
TOMA0,001 240,000,0001 240,00
UDI CEE0,00525,000,000525,00
UNILEVER PLC0,001 360,000,0001 360,00
UNIQA INS0,00139,900,000139,90
VERBUND0,001 190,000,0001 190,00
VOESTALPINE AG0,00484,600,000484,60
VOLKSWAGEN AG VZ.0,004 000,000,0004 000,00
VOLVO0,00410,100,000410,10
WIENERBERGER0,00440,400,000440,40

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,16863,0916:25:30
RMdolu-0,52509,0616:57:29
DJIAnahoru+1,1627 073,0319:54:32
NASDAQnahoru+1,3310 774,5819:54:25
SP500nahoru+1,203 275,6619:54:29
DAXdolu-0,2912 606,5717:35:30
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz