Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 28.1.2022 12:55
Akcie.cz»Kurzy CZ»BCPP vše

Přehled BCPP vše

Přehled BCPP vše

26.01. 17:0027.01. 17:0028.01. 12:00
|aktuální
NázevOpenKurzZměnaObjemPředchozí close
ČESKÁ ZBROJOVKA GRP.520,00522,004 2050,00
ČEZ, A.S.808,50807,0053 5740,00
ERSTE GROUP BANK AG1 026,001 007,5075 3570,00
KOFOLA ČS314,00313,003710,00
KOMERČNÍ BANKA955,50951,0020 0680,00
MONETA MONEY BANK92,0092,10198 7130,00
O2 C.R.269,00268,5033 1580,00
TMR750,00750,00110,00
VIG627,00619,507320,00
ANDRITZ0,001 104,0000,00
ATOMTRACE0,0040,000,00040,00
ATS0,001 109,0000,00
AVAST PLC179,00179,004 3400,00
BORUSSIA DORTMUND0,00120,0000,00
CTP N.V.437,00435,001 3870,00
DEUTSCHE BANK AG293,00293,00400,00
DEUTSCHE TELEKOM AG410,10405,004990,00
EMAN155,00155,000,001 500155,00
ENERGOAQUA0,002 600,0000,00
E4U0,00115,0000,00
E.ON SE300,00300,00500,00
FACC AG184,60184,601000,00
FILLAMENTUM0,00850,000,000850,00
FIXED.ZONE322,00322,000,00800322,00
HEINEKEN N.V.0,002 491,5000,00
IMMOFINANZ AG0,00559,0000,00
JUVENTUS F.C.0,0010,9000,00
KARO INVEST131,00131,000,00500131,00
KGHM POLSKA-MIEDZ0,00784,4000,00
MOL PLC0,00183,8000,00
NOKIA CORPORATION124,50124,505000,00
OMV0,001 332,0000,00
OTP BANK PLC0,001 092,5000,00
PHILIP MORRIS ČR16 560,0016 600,001370,00
PHOTON ENERGY N.V.38,0038,2011 7600,00
PILULKA LÉKÁRNY1 650,001 650,000,004601 650,00
PKN ORLEN398,90386,607080,00
PKO BANK POLSKI S.A.0,00256,6000,00
PRABOS PLUS0,00404,000,000404,00
PRIMOCO UAV SE0,00270,000,000270,00
RAIFFEISEN BANK608,00608,001000,00
RMS MEZZANINE0,002,4000,00
RWE AG ST.0,00877,0000,00
SAB FINANCE1 060,001 060,0080,00
SHELL PLC (A)0,000,0000,00
SKANSKA AB0,00538,1000,00
TOMA1 310,001 310,001 1800,00
UDI CEE0,00560,000,000560,00
UNILEVER PLC0,001 195,0000,00
UNIQA INS0,00200,0000,00
VERBUND0,001 979,5000,00
VOESTALPINE AG0,00730,8000,00
VOLKSWAGEN AG VZ.0,004 480,0000,00
VOLVO0,00547,0000,00
WIENERBERGER AG0,00797,2000,00

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-0,551 412,8112:53:32
RMdolu-0,15616,1612:51:38
DJIAdolu-0,0234 160,7827.01.22
NASDAQdolu-1,4013 352,7828.01.22
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-2,0615 204,8212:33:47


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz