Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.7.2019 22:06
Akcie.cz»Kurzy CZ»BCPP vše

Přehled BCPP vše

Přehled BCPP vše

19.07. 17:0022.07. 17:0023.07. 17:00
|aktuální
NázevOpenKurzZměnaObjemPředchozí close
CETV100,00101,000,00320 975101,00
ČEZ531,00530,000,00118 110530,00
ERSTE GROUP BANK AG847,00863,000,0094 311863,00
KOFOLA ČS306,00304,000,002 630304,00
KOMERČNÍ BANKA898,00895,000,0039 963895,00
MONETA MONEY BANK78,5079,600,00664 47279,60
O2 C.R.222,00220,500,0039 740220,50
PFNONWOVENS710,00722,000,004 909722,00
TMR800,00800,000,005800,00
VGP N.V.0,001 580,000,0001 580,00
VIG608,00604,000,003 188604,00
ANDRITZ0,00817,500,000817,50
ATOMTRACE0,0050,000,00050,00
ATS0,00502,000,000502,00
AVAST97,5097,500,0087 26997,50
BORUSSIA DORTMUND0,00228,000,000228,00
DEUTSCHE BANK179,00179,000,00100179,00
DEUTSCHE TELEKOM AG0,00389,000,000389,00
ENERGOAQUA2 600,002 500,000,00142 500,00
E4U0,00104,000,000104,00
E.ON AG0,00244,100,000244,10
FACC0,00535,000,000535,00
FILLAMENTUM0,00855,000,000855,00
HEINEKEN0,002 470,000,0002 470,00
IMMOFINANZ0,0053,500,00053,50
JUVENTUS F.C.0,0040,100,00040,10
KGHM POLSKA-MIEDZ0,00532,800,000532,80
MOL0,00237,600,000237,60
NESTLE0,002 311,000,0002 311,00
NEW WORLD RESOURCES0,000,070,0000,07
NOKIA116,90116,900,00182116,90
OMV0,001 081,500,0001 081,50
OTP BANK0,00850,000,000850,00
PHILIP MORRIS ČR13 680,0013 700,000,0020113 700,00
PHOTON ENERGY19,8020,000,0095020,00
PKN ORLEN0,00580,000,000580,00
PKO BANK POLSKI0,00239,000,000239,00
PRABOS PLUS0,00400,000,000400,00
PRIMOCO UAV SE0,00250,000,000250,00
RAIFFEISEN BANK0,00564,200,000564,20
RMS MEZZANINE0,000,900,0000,90
RWE0,00609,600,000609,60
SHELL0,00725,000,000725,00
SKANSKA0,00430,000,000430,00
STOCK SPIRITS GROUP61,5062,000,0024 81562,00
TOMA1 220,001 220,000,004001 220,00
UDI CEE0,00466,000,000466,00
UNILEVER0,001 256,000,0001 256,00
UNIQA INS0,00211,200,000211,20
VERBUND0,00706,000,000706,00
VOESTALPINE0,00708,800,000708,80
VOLKSWAGEN AG (PREF)0,003 867,000,0003 867,00
VOLVO0,00328,900,000328,90
WIENERBERGER0,00518,500,000518,50

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,151 071,2216:25:31
RMnahoru+0,601 032,6116:54:28
DJIAnahoru+0,6627 352,3521:45:49
NASDAQnahoru+0,528 246,6321:45:57
SP500nahoru+0,663 004,6021:45:49
DAXnahoru+1,6412 490,7417:35:30
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz