Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 22.3.2019 19:36
Akcie.cz»Kurzy CZ»BCPP vše

Přehled BCPP vše

Přehled BCPP vše

20.03. 17:0021.03. 17:0022.03. 17:00
|aktuální
NázevOpenKurzZměnaObjemPředchozí close
CETV81,4081,000,0030 62081,00
ČEZ554,00550,000,00257 331550,00
ERSTE GROUP BANK AG849,00835,000,00160 949835,00
KOFOLA ČS312,00311,000,0059 532311,00
KOMERČNÍ BANKA959,50958,500,0069 909958,50
MONETA MONEY BANK79,3579,800,00988 26479,80
O2 C.R.248,00248,000,0019 633248,00
PEGAS NONWOVENS772,00772,000,002 234772,00
TMR0,00760,000,000760,00
VGP N.V.0,001 580,000,0001 580,00
VIG581,00581,000,007 558581,00
ANDRITZ0,001 250,000,0001 250,00
ATOMTRACE0,0050,000,00050,00
ATS0,00502,000,000502,00
AVAST90,0091,000,0011 81891,00
BORUSSIA DORTMUND0,00228,000,000228,00
DEUTSCHE BANK196,60191,720,001 055191,72
DEUTSCHE TELEKOM AG401,10400,900,00230400,90
ENERGOAQUA0,002 500,000,0002 500,00
E4U101,00101,000,002 595101,00
E.ON AG0,00248,800,000248,80
FACC0,00535,000,000535,00
FILLAMENTUM0,00860,000,000860,00
HEINEKEN0,002 079,000,0002 079,00
IMMOFINANZ0,0053,500,00053,50
JUVENTUS F.C.0,0036,000,00036,00
KGHM POLSKA-MIEDZ0,00532,800,000532,80
MOL0,00269,200,000269,20
NESTLE0,002 000,000,0002 000,00
NEW WORLD RESOURCES0,000,070,0000,07
NOKIA138,00132,450,002 327132,45
OMV0,001 247,500,0001 247,50
OTP BANK0,00850,000,000850,00
PHILIP MORRIS ČR14 500,0014 500,000,0085514 500,00
PHOTON ENERGY15,0014,500,0019014,50
PKN ORLEN0,00603,600,000603,60
PKO BANK POLSKI0,00239,000,000239,00
PRABOS PLUS0,00422,000,000422,00
PRIMOCO UAV SE0,00264,000,000264,00
RAIFFEISEN BANK0,00533,000,000533,00
RMS MEZZANINE0,000,550,0000,55
RWE0,00455,300,000455,30
SHELL0,00750,000,000750,00
SKANSKA0,00403,600,000403,60
STOCK SPIRITS GROUP67,4067,500,008 59467,50
TOMA0,001 240,000,0001 240,00
UDI CEE0,00450,000,000450,00
UNILEVER0,001 256,000,0001 256,00
UNIQA INS0,00227,200,000227,20
VERBUND0,00706,000,000706,00
VOESTALPINE0,00661,000,000661,00
VOLKSWAGEN AG (PREF)0,003 600,000,0003 600,00
VOLVO0,00335,800,000335,80
WIENERBERGER0,00518,500,000518,50

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,091 079,3516:25:31
RMdolu-0,251 246,3516:59:15
DJIAdolu-1,3325 617,6819:14:48
NASDAQdolu-0,877 770,9819:09:53
SP500dolu-0,652 836,3919:09:51
DAXdolu-1,6111 364,1717:35:30
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz