Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 22.5.2019 17:08
Akcie.cz»Kurzy CZ»BCPP vše

Přehled BCPP vše

Přehled BCPP vše

20.05. 17:0021.05. 17:0022.05. 17:00
|aktuální
NázevOpenKurzZměnaObjemPředchozí close
CETV85,1085,600,0021 78485,60
ČEZ528,00521,000,00300 059521,00
ERSTE GROUP BANK AG835,40837,400,0041 631837,40
KOFOLA ČS302,00303,000,002 291303,00
KOMERČNÍ BANKA863,50856,500,00127 029856,50
MONETA MONEY BANK73,9573,700,00281 64973,70
O2 C.R.249,50250,500,0038 399250,50
PFNONWOVENS750,00758,000,001 182758,00
TMR0,00780,000,000780,00
VGP N.V.0,001 580,000,0001 580,00
VIG611,50598,000,006 488598,00
ANDRITZ0,001 250,000,0001 250,00
ATOMTRACE0,0050,000,00050,00
ATS0,00502,000,000502,00
AVAST90,0092,500,0052 18192,50
BORUSSIA DORTMUND0,00228,000,000228,00
DEUTSCHE BANK174,90174,900,0070174,90
DEUTSCHE TELEKOM AG0,00387,300,000387,30
ENERGOAQUA0,002 600,000,0002 600,00
E4U103,00103,000,00664103,00
E.ON AG0,00248,100,000248,10
FACC0,00535,000,000535,00
FILLAMENTUM0,00860,000,000860,00
HEINEKEN0,002 079,000,0002 079,00
IMMOFINANZ0,0053,500,00053,50
JUVENTUS F.C.0,0034,100,00034,10
KGHM POLSKA-MIEDZ0,00532,800,000532,80
MOL0,00267,200,000267,20
NESTLE0,002 000,000,0002 000,00
NEW WORLD RESOURCES0,000,070,0000,07
NOKIA119,40120,000,001 010120,00
OMV0,001 247,500,0001 247,50
OTP BANK0,00850,000,000850,00
PHILIP MORRIS ČR13 920,0013 900,000,0097713 900,00
PHOTON ENERGY0,0019,900,00019,90
PKN ORLEN0,00520,000,000520,00
PKO BANK POLSKI0,00239,000,000239,00
PRABOS PLUS410,00410,000,00250410,00
PRIMOCO UAV SE250,00250,000,00500250,00
RAIFFEISEN BANK0,00564,200,000564,20
RMS MEZZANINE0,900,900,009000,90
RWE609,60609,600,004609,60
SHELL0,00728,200,000728,20
SKANSKA0,00386,000,000386,00
STOCK SPIRITS GROUP68,0068,700,007 68568,70
TOMA1 210,001 210,000,006501 210,00
UDI CEE458,00458,000,0056 352458,00
UNILEVER0,001 256,000,0001 256,00
UNIQA INS0,00242,200,000242,20
VERBUND0,00706,000,000706,00
VOESTALPINE0,00708,800,000708,80
VOLKSWAGEN AG (PREF)0,003 900,000,0003 900,00
VOLVO0,00332,000,000332,00
WIENERBERGER0,00518,500,000518,50

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXdolu-0,541 042,6816:25:31
RMdolu-2,281 015,0316:52:28
DJIAdolu-0,2925 802,4616:47:28
NASDAQdolu-0,297 763,2116:47:39
SP500dolu-0,252 857,1516:47:43
DAXdolu-0,0512 137,8716:47:43
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz