Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 23.1.2019 14:57
Akcie.cz»Kurzy CZ»BCPP vše

Přehled BCPP vše

Přehled BCPP vše

21.01. 17:0022.01. 17:0023.01. 14:00
|aktuální
NázevOpenKurzZměnaObjemPředchozí close
CETV74,0074,00-1,33195 69075,00
ČEZ539,50542,50+0,84182 563538,00
ERSTE GROUP BANK AG756,60757,60-0,0322 221757,80
KOFOLA ČS290,00289,000,00913289,00
KOMERČNÍ BANKA896,50906,00+1,4651 703893,00
MONETA MONEY BANK74,3074,10-0,27418 27874,30
O2 C.R.244,50242,000,008 813242,00
PEGAS NONWOVENS840,00830,00-1,431 402842,00
TMR745,00745,00-1,97100760,00
VGP N.V.0,001 580,000,0001 580,00
VIG547,00552,00+0,821 302547,50
ANDRITZ0,001 250,000,0001 250,00
ATOMTRACE0,0050,000,00050,00
ATS0,00502,000,000502,00
AVAST84,5083,50-1,1814 70284,50
BORUSSIA DORTMUND0,00228,000,000228,00
DEUTSCHE BANK203,00203,00+1,0040201,00
DEUTSCHE TELEKOM AG376,70376,70-0,08100377,00
ENERGOAQUA0,002 500,000,0002 500,00
E4U103,00103,00+1,98400101,00
E.ON AG0,00228,900,000228,90
FACC0,00535,000,000535,00
FILLAMENTUM0,00860,000,000860,00
HEINEKEN0,002 079,000,0002 079,00
IMMOFINANZ0,0053,500,00053,50
JUVENTUS F.C.0,0034,260,00034,26
KGHM POLSKA-MIEDZ0,00532,800,000532,80
MOL0,00252,200,000252,20
NESTLE0,002 070,000,0002 070,00
NEW WORLD RESOURCES0,000,070,0000,07
NOKIA134,10134,75-0,52418135,45
OMV0,001 054,500,0001 054,50
OTP BANK0,00850,000,000850,00
PHILIP MORRIS ČR14 500,0014 360,00-0,8353414 480,00
PHOTON ENERGY9,7010,00+5,263 8009,50
PKN ORLEN0,00661,200,000661,20
PKO BANK POLSKI0,00239,000,000239,00
PRABOS PLUS0,00418,000,000418,00
PRIMOCO UAV SE0,00256,000,000256,00
RAIFFEISEN BANK0,00632,200,000632,20
RMS MEZZANINE0,000,880,0000,88
RWE0,00455,300,000455,30
SHELL0,00685,800,000685,80
SKANSKA0,00398,000,000398,00
STOCK SPIRITS GROUP64,9064,70-0,154 30364,80
TOMA0,001 060,000,0001 060,00
UDI CEE0,00450,000,000450,00
UNILEVER0,001 222,400,0001 222,40
UNIQA INS0,00204,800,000204,80
VERBUND0,00706,000,000706,00
VOESTALPINE0,001 096,000,0001 096,00
VOLKSWAGEN AG (PREF)0,003 937,000,0003 937,00
VOLVO0,00306,000,000306,00
WIENERBERGER0,00492,400,000492,40

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,501 022,0314:54:50
RMnahoru+1,051 187,2814:53:56
DJIAstejne0,0024 404,4814:36:36
NASDAQdolu-1,917 020,3623.01.19
SP500stejne0,002 632,9014:36:37
DAXnahoru+0,2411 116,6114:36:39
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz