Pegas očekává vyšší tržby v roce 2007
Společnost Pegas Nonwoves, která dnes vstoupila se svými akciemi na pražskou burzu, oznámila, že očekává nárůst tržeb v příštím roce, když společnost zvýší kapacitu. Generální ředitel Miloš Bogdan uvedl, že nová výrobní linka zvýší tržby koncem příštího roku. V letošním roce mají být tržby podobné nebo vyšší než v roce 2005. Pegas, jenž v IPO získal 136mil. EUR, použije tento výtěžek na snížení dluhu. Akcie Pegasu se regulérně začnou obchodovat 21.12., tedy v den kdy společnost vstoupí i na waršavskou burzu. Akcie Pegas aktuálně obchodují za 798CZK/a ( 6,4%).
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





