Firemní výsledky pro tento týden: v Praze Telefónica, NWR, Komerční banka a Fortuna…
Pondělí (4. listopadu)
První den v týdnu bude tradičně klidnější z hlediska počtu reportujících firem. Za zmínku stojí snad jen těžařská společnost Anadarko Petroleum v USA.
Úterý (5. listopadu)
V 7:00 zveřejní své výsledky Telefónica, o jejímž převzetí se nyní velmi aktivně jedná. Z německých firem se představí Fresenius, Fresenius Medical Care, Beiersdorf a BMW.
Středa (6. listopadu)
Ve středu bude pozornost českých investorů směřována zejména na výsledky NWR. V zámoří se můžeme těšit na mediální společnost Time Warner. Výsledky dále zveřejní Chesapeake, která se zabývá těžbou plynu a ropy; Mondelez, jež se před časem vyčlenila z Kraft Foods či burza NYSE Euronext.
Čtvrtek (7. listopadu)
Čtvrtek bude v ČR patřit Komerční bance a Fortuně. V Německu se představí sedmero společností: HeidelbergCement, Commerzbank, Siemens, MunichRe, Adidas, Continental a Deutsche Telekom. V USA kromě Walt Disney reportuje např. NVIDIA. V Polsku bude reportovat Jastrzebska Spolka Weglowa, Bogdanka a banka Handlowy.
Pátek (8. listopadu)
Na závěr týdne se ještě v Polsku podíváme na výsledky obchodního řetězce Eurocash a banky Pekao, zatímco v Německu uzavře bohatý týden Allianz.
Zdroj: Bloomberg
Rudolf Plachý
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Vývoj cen komodit: Zemní plyn (+3,61 %), pšenice (+2,58 %), stříbro (+1,51 %)
10.08. 10:36 Fio - Vývoj měnových párů: USD/CZK 20,98
10.08. 10:34 Fio - ČR: Míra nezaměstnanosti v červenci vzrostla na 5,0 % při očekávání 4,9 %
10.08. 10:03 Fio - Frankfurtská burza v úvodu obchodování posiluje
10.08. 09:34 Fio - Pražská burza otevírá týden poklesem
10.08. 09:18 Fio





