Elevion Group, člen skupiny ČEZ, dodá energetické centrály mnichovskému ústředí a výrobnám BMW
Německá společnost Elevion Group, člen Skupiny ČEZ, získala zakázku na kompletní zavedení tří energetických centrál na zemní plyn pro kombinovanou výrobu elektřiny, tepla a chladu pro mnichovské ústředí a výrobní provoz automobilky BMW. Zakázka obsahuje dodávku včetně vybavení centrál, propojek a řídicího systému tepelného hospodářství. Dodávka bude včetně montáže realizována v druhé polovině tohoto roku.
Elevion Group je předním poskytovatelem komplexních energetických služeb na německém trhu a od minulého roku je součástí portfolia zahraničních aktiv Skupiny ČEZ v sektoru ESCO.
„Spolupráce s BMW je další z řady prestižních zakázek naší dceřiné společnosti Elevion. Budoucí realizace pro renomované značky jsou momentálně v jednání,“ uvádí ředitel divize obchod a strategie společnosti ČEZ Pavel Cyrani.
Zdroj: ČEZ
Jan Paščenko
Fio banka, a.s.
Prohlášení
Jan Paščenko
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Asijsko-pacifický region uzavírá převážně v zisku
04.08. 09:13 Fio - Evropské futures kontrakty posilují
04.08. 08:42 Fio - Očekávané události: Nové pracovní pozice JOLTs, obchodní bilance (USA)
04.08. 08:07 Fio - USA hlásí vstup do nového měsíce ve velkém stylu
03.08. 22:03 Fio - Wall Street silně roste
03.08. 19:59 Fio





