BP: Sodexho Alliance hlásí za první kvartál nárůst tržeb o 6 %
Druhá největší cateringová společnost na světě Sodexho Alliance SA dnes oznámila, že se její tržby zvýšily v prvním čtvrtletí o 6 procent díky světovému šampionátu v ragby.
Tržby společnosti vzrostly za tři měsíce končící v listopadu na 3,76 mld. EUR z 3,55 mld. EUR ve shodném období loňského roku. Oznámenými tržbami překonala francouzská společnost průměrný odhad analytiků pro tržby ve výši 3,71 mld. EUR.
Bez započtení akvizic a měnových výkyvů se příjmy společnosti zvýšily o 11 procent, a předčily tak průměrný odhad analytiků pro nárůst o 10 procent. Společnost i nadále předpokládá, že se její příjmy na tomto základě zvýší v letošním roce o minimálně 7 procent a provozní zisk o 12 procent.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza otevírá na kladné nule
21.08. 09:22 Fio - Pražská burza otevírá bez výrazného pohybu
21.08. 09:19 Fio - Asijsko-pacifický region zakončil týden ve smíšených číslech, Samsung zvažuje zpětný odkup akcií
21.08. 08:34 Fio - Evropské futures kontrakty se obchodují v blízkosti nuly
21.08. 08:33 Fio - Očekávané události: Index nákupních manažerů PMI ve výrobě (Německo, eurozóna a USA)
21.08. 07:59 Fio





