Snížený Citigroup
Analytik Richard Bove odhaduju vyšší ztrátu ve čtvrtém kvartálu pro Citigroup (C) s tím, že banka může odepsat velké položky v operacích na kapitálových trzích, které můžou být podobné jako u Goldman Sachs a Morgan Stanley. Odpisy u Goldmanu a Morganu byly způsobeny tím, že výnos vysoce rizikových dluhopisů stále roste a hodnota komerčních nemovitostí klesá. Analytik nyní očekává ve čtvrtém kvartálu ztrátu Citigroupu ve výši 1 USD na akcii oproti předchozímu odhadu 61 centů a ztrátu za 2008 ve výši 3,17 USD na akcii oproti minulému odhadu 2,79 USD. Odhad ztráty 5 centů na akcii na rok 2009 byl ponechán. Bove snížil cenový cíl na 14 USD ze 17 USD a ponechal rating buy.
C včera klesl o 4,86 % na 7,83 USD.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
24.06. 17:54 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních.
24.06. 17:32 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
24.06. 16:44 Fio - USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
24.06. 16:27 Fio - USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
24.06. 16:12 Fio





