Snížený Citigroup
Analytik Richard Bove odhaduju vyšší ztrátu ve čtvrtém kvartálu pro Citigroup (C) s tím, že banka může odepsat velké položky v operacích na kapitálových trzích, které můžou být podobné jako u Goldman Sachs a Morgan Stanley. Odpisy u Goldmanu a Morganu byly způsobeny tím, že výnos vysoce rizikových dluhopisů stále roste a hodnota komerčních nemovitostí klesá. Analytik nyní očekává ve čtvrtém kvartálu ztrátu Citigroupu ve výši 1 USD na akcii oproti předchozímu odhadu 61 centů a ztrátu za 2008 ve výši 3,17 USD na akcii oproti minulému odhadu 2,79 USD. Odhad ztráty 5 centů na akcii na rok 2009 byl ponechán. Bove snížil cenový cíl na 14 USD ze 17 USD a ponechal rating buy.
C včera klesl o 4,86 % na 7,83 USD.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





