Deutsche Bank zahájí odkup svých akcií
Největší německá banka uvedla v souvislosti s novým program odkupu akcií, že vlastní 3,6% vlastních akcií. Banka aktuálně drží 19,9mil. akcií, v hodnotě EUR 1,7mld. (při včerejší ceně closu). Akcionáři během včerejšího setkání souhlasili s novým programem odkupu akcií, což umožní bance odkoupit až 10% svých akcií do řijna 2007. CEO Josef Ackermann také během včerejška uvedl, že společnost zvažuje "cílené" akvizice v Německu a na "trzích s růstovým potenciálem". Cílem tohoto kroku je zvýšit tržby ze služeb pro drobnou klientelu a ze správy peněz movitých klientů.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





