Výrobce mobilních telefonů je optimistický
Sony Ericsson Mobile Communications, společná firma Sony Corp. a Ericssonu AB, odhaduje, že její růst tržeb předčí růst na trhu mobilních telefonů. Pátý největší výrobce mobilních telefonů prodává dražší modely, jako telefony s integrovaným Sony Walkmanem, aby zvýšila ziskovost. Ve 3 měsících, končících 31.března, prodala společnost 13,3mil. telefonů, což byl nárůst o 41% oproti minulému roku. Společnost měla v 1Q podíl na trhu 6,1%, když rok předtím tento podíl činil 5,5%. Celosvětové prodeje rostly o 24% v 1Q, na 224mil. telefonů, celoroční odhady růstu prodeje se pohybují kolem 18%, na 960mil. kusů.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





