Telecom dostal pokutu
Český Telecom dostal pokutu ve výši 80 mil. CZK od Českého antimonopolního úřadu kvůli vysokorychlostnímu internetu. Společnost oznámila ceny za vysokorychlostní internet pro zákazníky a alternativní operátory ve stejný den, čímž nedala operátorům čas k přípravě nabídek a uzavření kontraktů. Český Telecom zaplatil 285 mil. CZK na pokutách za minulý rok. Titul stoupá o 0,55% na 453,04 CZK/a.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza v pondělí rostla
22.06. 18:05 Fio - Wall Street se obchoduje smíšeně
22.06. 16:30 Fio - Eurozóna: Spotřebitelská důvěra v červnu podle předběžných dat na -17,7 b. při očekávání -18 b.
22.06. 16:28 Fio - Makroekonomický výhled pro tento týden: Vývoj HDP (USA), index PCE (USA) a spotřebitelská důvěra
22.06. 16:27 Fio - Americké futures kontrakty posilují
22.06. 14:48 Fio





