Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 19:03
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Telecom dostal pokutu

Zpravodajství

Telecom dostal pokutu

26.06.2006 10:45:00 | Fio banka

Český Telecom dostal pokutu ve výši 80 mil. CZK od Českého antimonopolního úřadu kvůli vysokorychlostnímu internetu. Společnost oznámila ceny za vysokorychlostní internet pro zákazníky a alternativní operátory ve stejný den, čímž nedala operátorům čas k přípravě nabídek a uzavření kontraktů. Český Telecom zaplatil 285 mil. CZK na pokutách za minulý rok. Titul stoupá o 0,55% na 453,04 CZK/a.

Autor: Martin Štěpán

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

ATS5 790,00+7,82
MATTE19 000,00+5,56
WPS30,00+3,45
DSPW562,00+3,12
RWE1 359,80+2,81

Zajímavé poklesy

TMR358,00-5,29
NLOK511,00-4,66
VOE1 063,50-4,28
MACIN183,00-3,68
CSG335,20-3,68

Kurzovní lístek

EURnahoru24,195+0,12
HUFnahoru6,866+0,05
JPYnahoru13,055+0,37
PLNnahoru5,668+0,29
USDnahoru21,118+0,03

demo-e-broker

Indexy

22.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,782 583,8816:15:29
RMnahoru+0,58726,1816:53:18
DJIAnahoru+0,3451 740,0318:42:14
NASDAQdolu-1,2726 181,2118:42:31
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,6225 139,6917:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz