Microsoft dostal pokutu
Evropské regulační úřady pokutovaly společnost Microsoft částkou 357 mil. USD za porušení antimonopolního zákona, když největší výrobce softwaru na světě opovrhoval výzvu k zmírnění svého monopolu. Evropská komise a Antimonopolní úřad prohlásily, že nerespektoval nařízení z roku 2004 za zneužívání dominantního postavení.
Poslední zprávy
- Evropské futures kontrakty mírně oslabují
24.06. 08:31 Fio - Očekávané události: Index spotřebitelské důvěry (ČR), index IFO (Německo), běžný účet PB (USA)
24.06. 08:11 Fio - Zámořské akcie oslabily
23.06. 22:09 Fio - Německé akcie klesly o téměř 1 %
23.06. 17:58 Fio - USA: Index výrobní aktivity richmondského Fedu v červnu klesl na 4 b. při očekávání 8 b.
23.06. 16:12 Fio





