Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 8:31
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Microsoft dostal pokutu

Zpravodajství

Microsoft dostal pokutu

12.07.2006 13:55:00 | Fio banka

Evropské regulační úřady pokutovaly společnost Microsoft částkou 357 mil. USD za porušení antimonopolního zákona, když největší výrobce softwaru na světě opovrhoval výzvu k zmírnění svého monopolu. Evropská komise a Antimonopolní úřad prohlásily, že nerespektoval nařízení z roku 2004 za zneužívání dominantního postavení.

Autor: Martin Štěpán

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

FILLA66,00+11,86
CEZ1 245,00+3,75
DETEL642,30+2,57
CSG341,00+1,73
VIG1 623,00+1,69

Zajímavé poklesy

BABULVR1 030,00-20,77
KGH1 962,00-12,80
BABWOOSP76,00-8,98
ATS5 340,00-7,77
PEN7,00-4,63

Kurzovní lístek

EURdolu24,205-0,04
HUFnahoru6,826+0,58
JPYdolu13,159-0,79
PLNnahoru5,652+0,28
USDdolu21,256-0,65

demo-e-broker

Indexy

23.06.2026 - 24.06.2026
Graf - IXIC

PXstejne0,002 599,5308:00:24
RMdolu-0,06725,7623.06.26
DJIAdolu-0,0951 666,8423.06.26
NASDAQdolu-2,2125 587,0424.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,9824 893,5823.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz