MAN AG zdvojnásobuje zisk
MAN AG, třetí největší evropský výrobce kamionů, zveřejnil nárůst zisku ve 2Q o více než dvojnásobek, když zákazníci nakupovali kamiony, předtím než vstoupí v říjnu v platnost nová vyhláška EU o emisích, která zdraží cenu kamionů. Čistý zisk se vyšplhal na 196mil. EUR, nebo 1,21EUR/a, z 95mil. EUR, 65c/a, v roce předchozím. Zveřejněný výsledek tak snadno předčil očekávání analytiků, pohybující se kolem 181mil. EUR. Společnost také zvýšila projekci růstu prodejů na celý rok na 8% z předchozích 5%. Akcie MAN posilují o 2,58% na 58,05EUR/a.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





