Ford zvýší výrobu v německu továrně
Společnost Ford Motor Co.(F) zvýší denní výrobu o 4,9% v příštím měsíci v německé továrně Saarlouis. Firma tak reaguje na rostoucí evropskou poptávku po modelech Focus. Továrna zvýší výrobu na 1.920 vozů denně z původních 1.830. Evropská divize Fordu, kde zisk před zdaněním vzrostl o 59% na 105 mil. USD za druhý kvartál, je pro firmu významná, firmě totiž vylepšuje zatím nevalné výsledky. Ztráta Fordu dosáhla 123 mil. USD za druhý kvartál,divize v Severní Americe dosáhla ztráty 797 mil. USD bez započtení jednorázových nákladů. Továrna v Německu zaměstnává 6.600 zaměstnanců.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





