Magyar Telekom prodal podíl v Cardnet
Společnost Magyar Telekom Nyrt.(MTEL), maďarská divize Deutsche Telekom, dnes prodala většinový podíl v společnosti Cardnet Zrt. za více než 300 mil. HUF. Magyar Telekom prodal svůj 72% podíl v Cardnet Zrt., prodávající zařízení na obsluhu kreditních karet, na burze cenných papírů. Cardnet dosáhla v minulé roce tržeb ve výši 300 mil. HUF.
Poslední zprávy
- Wall Street pod tlakem technologií
22.06. 20:01 Fio - Frankfurtská burza v pondělí rostla
22.06. 18:05 Fio - Wall Street se obchoduje smíšeně
22.06. 16:30 Fio - Eurozóna: Spotřebitelská důvěra v červnu podle předběžných dat na -17,7 b. při očekávání -18 b.
22.06. 16:28 Fio - Makroekonomický výhled pro tento týden: Vývoj HDP (USA), index PCE (USA) a spotřebitelská důvěra
22.06. 16:27 Fio





