Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 21:13
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»DAX otevírá hluboko v červeném

Zpravodajství

DAX otevírá hluboko v červeném

22.09.2011 09:19:58 | Fio banka
Německý akciový index otevřel propadem o 3,5 %, nyní z této ztráty mírně umazal na -2,93 % a 5274,55 b.

Propad se nevyhnul bankám, Deutsche Bank (DBK) odepisuje 3,49 % na 23,065 EUR a Commerzbank 2,69 % na 1,625 EUR. V souladu s nimi se pohybují i cykličtější tituly, Siemens (SIE) ztrácí 3,28 % na 66,68 EUR a ThyssenKrupp (TKA) 3,69 % na EUR. Výrazně odepisují i BMW (BMW -3,85 %) a Daimler (DAI -4,27 %). Nejmenší ztrátu si zatím odnáší Fresenius Medical Care (FME -1,17 %).


Pavel Šlechta
Fio banka, a.s.

Autor: Pavel Šlechta

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

FILLA66,00+11,86
CEZ1 245,00+3,75
DETEL642,30+2,57
CSG341,00+1,73
VIG1 623,00+1,69

Zajímavé poklesy

BABULVR1 030,00-20,77
KGH1 962,00-12,80
BABWOOSP76,00-8,98
ATS5 340,00-7,77
PEN7,00-4,63

Kurzovní lístek

EURdolu24,205-0,04
HUFnahoru6,826+0,58
JPYdolu13,159-0,79
PLNnahoru5,652+0,28
USDdolu21,256-0,65

demo-e-broker

Indexy

23.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,612 599,5316:15:22
RMdolu-0,06725,7616:58:39
DJIAdolu-0,0551 688,8320:52:37
NASDAQdolu-2,1325 609,0220:52:37
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,9824 893,5817:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz