Zisk Volkswagenu rostl o 77%
Volkswagen AG (VOW), největší evropský výrobce automobilů, reportoval, že zisk za 9M se zvýšil o 77% na 1,2mld. EUR. Společnost zaznamenala nižší provozní zisk, který byl způsoben jednorázovými restrukturalizačními náklady. Tržby se navýšily o 12% na 77,03EUR. Německá automobilka zopakovala, že očekává růst provozního zisku, bez zahrnutí výjimečných nákladů, v roce 2006 a očekává mírný růst prodeje osobních automobilů. Akcie VOW v reakci na výsledky koriguje o -0,78% na 76,62EUR, když se vyšplhal až na 77,94EUR.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





