zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 21:57
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČEZ

ČEZ:  Kluci,

myslis Kolbaba?

ČEZ:  Kluci,

Poplatek Univycu by měl být u všech brokerů stejný, jelikož se jedná o jede a tentýž poplatek. Daňově uznatelný samozřejmě je, jelikož je to přímý náklad spojený s cenným papírem.

Diskuze ČEZ Vlákno

iv2:
Kluci,