zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:42
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Posmrtný odkaz Václava Havla:

Idealismus, který vehnal národ do rukou korupčníků, který zlikvidoval zbrojní průmysl a zaměstnání pro tisíce lidí, který tak dlouho ustupoval až nás menšiny likvidují ve vlastní zemi...

ERSTE BANK:  Posmrtný odkaz Václava Havla:

Uvidíme, jak si dneska poradí Kitkat se sekerou v hlavě. Páteční úder za 171 byl ve větším množství, takže min 150 bych očekával a to do konce tohoto týdne. Prodej Estery za 300 a Vigwamu za 730 zatím nějak nefunguje...

ERSTE BANK:  Posmrtný odkaz Václava Havla:

Tak Čumil se blíží pomalu ale jistě mým 5 USD. Škoda,že jsem se nechal vycukat Kitkatem za 171. Nějaké prostředky ještě jsou, tak jeden z nich ještě ode mě dostane na budku. Asi pozítří.

ERSTE BANK:  Posmrtný odkaz Václava Havla:

Samozřejmě, že Čumila mám. Průměr nad 400. Čumil jede dlouhodobě na nulu.

ERSTE BANK:  STREEMSUN

Kitkat prodán za 175, takže po Vigwamu je dovoleno růst dalšímu titulu. Ještě držím ze spekulativních Esteru za 351 tak snad do konce týdna za 354 prodám. Na Kitkatu ale dneska čekám pláč. Včera se moc railly neúčastnil a dneska čekám pokles. V přepočtu končil na cca 167 a skoro 5-ti procentní růst dneska absolutně nečekám. Už stavím nákup na 164 :-)

ERSTE BANK:  STREEMSUN

Futra už jedou dolů, ještě pořád kladné ale jen trochu.

ERSTE BANK:  STREEMSUN

Tak šance pomalu roste. Futra už na nule, resp. některé v záporu.Jen aby to aspoň 1,5 hodky vydrželo, popř. se ty ztráty navýšily.

ERSTE BANK:  STREEMSUN

Nestras.

ERSTE BANK:  holka zlobivá

Zdravim taky!

TLL555: evidente je na Estere kupec! :-) jestli tu dl. krize budou uspesne resit a v 1Q a 2 budou dobre HV a makra, tak muze byt klidne zpet na 9 kilech a ne jen na 7 stovkach! :-)

uz se bude nakupovat s vyhledem dopredu a Estera z te krize vyjde jeste silnejsi! ;-)

ERSTE BANK:  holka zlobivá

....a taky ze me samosebou mluvi pozice, nicmene holka tu 9 stovku umi a taky udela!
GL vsem.

ERSTE BANK:  holka zlobivá

.....ja si taky pamatuju ja sveho casu Morfeus tu holku pekne vyskolil a na nejakejch 960 krasne udelal....inspiroval me a jestli se ma uhrat zisk,
tak at je poradnej.....nechtel bych kouka jak to z 5 kil leze na 9 kil beze me...:-)

ERSTE BANK:  STREEMSUN

What the fuck. Nastaven nákup za 165 na Kitkatu a bylo 166. Klasika. Takové situace jasně dávají na jevo, že zítra už tak nízko nebude. Doufám, že se pletu ale myslím, že do konce dne zakončí v kladných. Možná ne moc ale v kladných.

ERSTE BANK:  holka zlobivá

No jestli ji za 354 neprodám, tak na 700 půjde asi těžko. To jsem ale pak zvědavý, jestli i CETV půjde na nějakých 600...