zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 19:28
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze PHILIP MORRIS ČR

PHILIP MORRIS ČR:  Proč padá?

Čeká se výsledkově špatný 3Q? Nejistota DPH pro příští rok?

PHILIP MORRIS ČR:  Proč padá?

Bývají třetí týden v listopadu. Počítám 16 nebo 19.11.

Diskuze PHILIP MORRIS ČR Vlákno

veznro:
Proč padá?