Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 11.7.2020 9:51
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  Tak už obrat?

Co říkáte na Ameriku? Mně se google finance nějak zelená.
Bohužel nic co mám nakoupené. Mám velkou ztrátu a fakt se bojím už na ten čudlík Buy šáhnout. Je to jenom hra nebo je to stoupající trend?
VW se podíval pod 100 euro a ruply mi nervy.
Mám talent na vychytávání dna, kdykoli prodám tak je obrat nahoru.
Jak to vidíte? Je důvod jásat nebo se podíváme ještě hlouběji? Co vaše křišťálové koule?

Fórum USA:  Tak už obrat?

:-) a já zas přemýšlím, že se picnu - už jsem si z toho dělal prču, že když si zajdu pro pívo, nebo oříšky, jdu rubat dřevo, nebo na záchod.. stane se něco tak jasného, že bych měl jasno :-)... takže jako relax fajn, ale má to nějaký limit, kdy odchýlení se od plánu způsobené štípáním dřeva jde stále ""více"" hůře zahrnovat do vztahového indikátoru - kde roli hrajou i signifikantní koreláty nelogických obratů v závislosti na množství .ppm kokainu ve stokách pod wolstrítem...
..ale když vychytáš dno oběma směry a nastoupíš do obou pozic.. radost bude zaručena neustále :-) :-).... jediný faktor, který je si potřeba pohlídat bude jednoduché.. ""njů gejm"" - ""continjů"" a ""game over""!

Fórum USA:  Tak už obrat?

Přitom, když se přihlásím do eBrokera tak ve sloupku vpravo samé negativní zprávy.
Jediný co vystřelilo je ropa. Jinak zvýšení žádostí o podporu, ... atd. vždyť to určitě taky čtete.

Fórum USA:  Tak už obrat?

zas cumim..:-) toz za 3 minuty co jsem odfrcel - ropka z 33,1 na 31,8 :-).. jeden pisalek napsal.. ""nejvetsi strach jsem mel z veci, ktere se nikdy nestaly"" :-).. jasne ze to vzdy nevyjde s parkingem, ale to vyresim na miste... pred tim jsem ale delal poradne co zrovna bylo treba a neovlivnoval me strach, ze za 3 hodky nekde nezaparkuju... ptz v prubehu tech trech hodin bych delal rozhodnuti ze strachu ze mam nekde potom parkovat :-) a to mi urcuje budoucnost.. pojebanej zivot na zaklade jeste neexistujici situace :-):-)

1

Diskuze Fórum USA Vlákno