Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 16.12.2019 12:19
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

nezapoomeňte ve 13:00 fandit slovákům proti sborné protože to opravdu slovákům nezávidím. MOV nasral ruskýho míšu a slováci si to vyžerou jako první

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

to jenTak cituji tě : Nneí důležití jestlo jsou to ofico síly nebo žold
zkus to takhle říct třeba ukraincům - ale pak rychle utíkej .-)

Přečti si ten mainstreem pořádně. To je trochu něco jiného než ta hra, co jsi nám sem předhodil. Uf, už mě nebavíš. Jsi 1., kdo ode mě dostává x .

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

sory že ti to řeknu na rovinu, už mě nebaví být k tobě tolerantní a zdvořilý což já normálně jsem, ale nejde to dělat věčně, jsi tupec a hlupec. O ukrajině nemáš ani ponětí, místo používání vlastní hlavy si necháš servírovat grilovačku od čt přímo do konečníku asi aby tvoje mozkovna neutrpěla škody při přemýšlení.

Fakta
Na ukrajině proběhl ozbrojený puč
Hlasování proběhlo za použití ukradených hlasovacích karet, jejich držitelé zmláceni a vyhozeni z parlamentu
Byl kyjev kdo zakázal ruštinu ukrajincům
Byl to kyjev kdo vyjel s tanky proti ukrajincům
Byl to kyjeb kdo zaživa upalovala vraždil ukrajince s ruskými kořeny
byl to kyjev kdo dovolil zahraničním žoldákům provádět genocidu ukrajinců
je to kyjev kde většina členů vlády má druhé občanství jiné země - proč asi?
je to kyjev kdo bombarduje sídliště, čističky, nemocnice školky, školy a snaží se vyhnat ukrajince s ruskými kořeny
Je to rusko kam utekla většina ukrajinců co utekla před kyjevem
Je to USA co investovaly do převratu na ukrajině 5 miliard USD
Je to USA co vypsali výběrové řízení na rekonstrukci objektů pro Navy na Krymu
Většina ukrajinců z flotily po převzetí Krymu nastoupila službu v ruské armádě
Je to evropská unie co toleruje vraždění ukrajinců Kyjevem a ještě jim pomáhá
Na majdanu stříleli námezdní žoldáci a sříleli policajty i demonstranty - stejné zbraně dle balistiky
Jsou to USA co na ukrajině staví dnes raketová sila.
Jediné čeho se dopustili ukrajinci je to že brání svoje domovy, sousedy, první tanky ukradli z Muzea protože proti Kyjevu neměli nic.
První kdo šel bránit východ ukrajiny byli staří dědkové a veteráni.
Krym se trhl jen proto že viděl jaký zvěrstva páchá Kyjev za podpory USA a souhlasu EU na Donbasu.
Fando křížků si namaluj kolik chceš, třeba milion já se těch tvejch křížků fakt nebojím, namaluj si je třeba na pamětní desku. a že pozdravuji švagrovou i manželku. žijte vaše štastné životy obklíčeni ruskou propagandou a raději nevycházejte ven protože rusové chtějí dobýt vydrancovanou evropu která sice už nemá nerostné bohatství ale má dost imigrantů a dluhů. A to je to po čem rusové touží, to ví přeci každý dítě.

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

šak já to nepoírám, už jsem přiznal me mě platí Putin osobně, jezdí každý víkend s kufříkem ruských zlatých rublů a prozradím tajemství, v našem městě platí každýho holiče protože jak prohlásil chce nám ukrást ještě to co nám západ neukrad. já tedy furt nevím co by to mohlo bejt protože český republice bylo ukradeno skoro všecko, pravda máme tu hodně ovcí takže možná Putin myslel že nám ukradne vlnu, což je dost možný protože prý v rusku je zima. Bejt tebou nechodím raději k holiči protože většina z nich s Putinem spolupracuje a mohli by tě pěkně oholit. namaluj si taky křížky, Fanoušovi se prej po tom ulevilo

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

kavol : aby sis udělal seriozní názor na Ukrajinu, doporuči navštívit i jiná místa , než výstavní síň - Krym. Zejména pak místa postižená válkou s Ruskem . Teda pardon , se separatisty v ruských maskáčích bez vlaječky. A do smíchu ti opravdu nebude.

rk : o jaké pravdě hovoříš ? O té tvé ? A co třeba Litviněnko atd. Ti se už taky nikdy nikam nevrátí. To je prostě svět tajných služeb svět. velmocí a tam jsou tvrdší tresty, než na jaké jsme zvyklí.

Ona pravda velmi často mívá 2 strany mince a někdy i více úhlů pohledu. A každý občas na ni koukáme z jiné strany.

Ps: Nasdaq i DJi splnily, co jsem předpovídal. Bude čas otočit obrazovku. A toto je už opravdu poslední příspěvek - nedalo mi to lehce zareagovat.

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

Fando už nám zase lžeš na ukrajině žádná válka s ruskem, ta se odehrává jen v chorých mozcích generálů NATO, některých politíků a některejch vypatlanejch frantíků. Na Ukrajině je regulérní občanská válka kdy západní pučistcká vláda podporovaná EU a USA se rozhodla ze svého území vyhnat ukrajince jen proto že jsou pravoslavní a jejich předci ruského původu a neuctívají Banderu. A tihle lidé jen brání svoje domovy které kyjev hezky zdálky odstřeluje balistickými raketami a 150 mm houfnicemi.

Takže 1000 x jak geobles opakuj že ukrajina válčí s ruskem, kdyby tomu tak bylo bylo by to možná lepší protože ta válka by skončila za 2 dny a na ukrajině by byl mír. A nechal bych Ukrajince ať si ty sráče z Kyjeva pohoupají na kandelábrech protože to nejsou lidi ale zrůdy v oblecích. Ono ta pravda nakonec stejně zvítězí a Ukrajinci si ty loutky západního typu pohoupou a ty pak můžeš chodit kanálama protože já ti to tu budu připomínat každý den aby se ti to vypálilo do mozku když sám to nejsi schopen chápat.

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

jentaku - a ty to víš odkud tak přesně. Zveřejni zdroj svých informací ať se pobavím zase já.

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

Problém Ukrajiny je hlavně problém místních, těch kteří tam žijí a žít musí, rodiny co nikdy nepoznaly jiný život a nedokáží se z prostředí vymanit, přestěhovat se jinam za lepším živobytím, třeba jen proto, že prarodiče by raději zemřeli než opustili rodnou půdu a mladí je tam nenechají napospas. Pro ně je to tragédie. Tragédie, která nemá řešení. A je úplně jedno, jaký kdo z nás máme názor. Náš názor pro lidi tam nemá hodnotu toaletního papíru, se kterým by si mohli utřít zadnici... Pakliže samozřejmě někdo z vás nemá koule na to něco zorganizovat a potřebným pomoci. Jinak je téma Ukrajiny dobré akorát na to zvorat každou diskuzi. Pokud chce někdo poznat zem - jakoukoliv, nejlépe si udělat C+CE, jít s kůží na trh a sám se přesvědčit. Pak si při podobných virtuálních vzplanutích budete jen ťukat na čelo. Letecky tam i zpět, jedno školení a už jsem expert na danou problematiku? Ale no tak :-) I když některé názory byly zajímavé, zdravím rk...

Měl jsem pocit, že Jentak by už téma i sám raději uzavřel, nebýt neutuchající tendence činit opak :-)

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

wizzard - tvůj příspěvek je taky tak trochu mimo realitu. Celá řada ukrajinců by klidně odešla. Ale namají na to prostředky a potřebné zkušenosti.
A kdyby ""jentak"" chtěl tuto debatu ukončit, tak na mě nemusel reagovat - debatoval jsem směrem k někomu jinému. On je prostě posedlý stále někomu vnucovat tu svoji pravdu vykoukanou z provýchodních servrů. Pokud je tedy ukončení této debaty závislé na mě, pak ihned po tomto příspěvku mažu tuto webovou stránku z oblíbených a tím zamezím své zvědavosti sem byť jen nahlédnout.
Přeji tedy všem rozumným lidem mnoho především burzovních úspěchů.
A jentakovi bych přál alespoň jeden rok plusový. Alespoň 1 dolar zisku , aby se uklidnil .-)

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

sice se netrefila do svého tela, ale komentare ma suprove https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Ruska-krev-v-Syrii-Tereza-Spencerova-dodava-prekvapive-informace-smeje-se-zapadnimu-lhari-a-ma-for-na-nepratele-Putina-524427
... a co udelame s tim plynem? nechce dolu ani nahoru ...

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

Fando, přesně tak, nemají na to prostředky a potřebné zkušenosti = nikdy nepoznali jiný život a nedokáží se z prostředí vymanit ;-)
Jinak nic osobního, všeho s mírou a bez emocí :-) Nebylo mířeno konkrétně na Tebe, i když to tak mohlo vyznít. Jentak by potřeboval za uši, toť bez debaty :-)
Také se odmlčím, už dlouho jsem potřeboval nějaký impuls a poslední dny zde mi ho přinesly. Vše špatné je nakonec vždy k něčemu dobré :-)

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

asi nic nového, ale pekne srovnane ... https://www.barrandov.tv/video/119982-kauzy-jaromira-soukupa-14-2-2018

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

že to v místech, kde se válčí, stojí za houno, nijak nerozporuju

vyjadřoval jsem se jen k jedné otázce, odtržení Krymu, a myslímže mi ten týden stačil k tomu, abych věřil, ať už referendum bylo nebo nebylo cinknuté, že na naprostou většinu lidí tam nikdo nemusel mířit kalachem k tomu, aby hlasovali pro Rusko - jinými slovy odmítám, že by šlo o násilnou anexi, jak se nám obvykle prezentuje

samozřejmě byli jsme tam za památkama a dobrým vínkem a tak dále, a nikoli dělat nějaký sociologický průzkum, netušili jsme, že se to zanedlouho posere, takže jsme se lidí na politiku neptali

ale když člověk od bábušky, která ho ubytovala, slyší, jak to má sestřenice v Rusku dobrý, tak chápe, že asi chce spíš do Moskvy než do Kyjeva

a když pak jinde vidí, že promluvit rusky je málem o přesdržku, tak se tý občanský válce nediví; do debat, kolik se v ní vyskytuje maskáčů ze který země, bych se ale raděj nepouštěl, fakt se mi nechce jezdit to tam počítat

Fórum USA:  trhy nic se neděje tak náhradní program

jsem myslel že jsi to vyřežil křížkem a ty zase jen blafuješ, přeci kdyby jsi dal křížek tak nebudeš reagovat protože neuvidíš co píšu ale jak vidím tak tě to pořád zajímá. kdyby jsi sledoval co se na ukrajině děje od začátku nemusel by jsi se tak hloupě ptát. pokud jsi odkázanej jen na čt tak to opravdu není můj problém. Jak říkám pravda nakonec stejně vyleze na pravdu boží i kdyby se čt samou cenzurou rozkrájela a spláchla do kanálu. A jestli si myslíš že tvý věštecký schopnosti jsou dobrý tak já ti to rozmlouvat nebudu. Obecně jsem si vždy myslel že hlavní znak tradera je mít otevřené oči dokořán, mít jasný úsudek a nelhat si do mošničky. Ale zřejmě sem se spletl, věštecký schopnosti jsou pro někoho dostačující, víc nepotřebuje.

1