Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 14.7.2020 16:17
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  Bezpečná země

Můžou Vám to opakovat od rána do večera a pak když jedete odpoledne kolem stadionu kde se bude hrát prvoligové utkání tak si nemůžete nevšimnout že na hlavních křižovatkách kolem stadionu v okruhu 300 m hlídkují policisté ( pro fanouše dvojku a relativa nemyslím tím těžkooděnce u stadionu jen pro případ kdyby jste mi chtěli vysvětlovat co že jsem to vlastně viděl a jak to mám chápat) v černém v neprůstřelných vestách s rukama položených na samopalu. Tak Vás musí napadnout že něco je špatně když na 1 ligu je potřeba mít tyhlety hrací kameny.

Fórum USA:  Bezpečná země

Moje teta, která žije v Mnichově (jako Munchen či Munich, nikoli v Mnichově Hradišti), sem jezdí tak 3x ročně. Neustále hudrá, jak tu máme drahé potraviny a vůbec všechno. A to si vydělává jako obyčejná servírka, v podstatě tedy dělnice, kolem 1000 euro. Také nadává jaké tu máme nekvalitní potraviny a prací prášky. Jejich Persil je lepší než náš Persil a další zboží podobně.

Fórum USA:  Mame rati Tšesko

Jj, za 30 let od „sametu“ je z ČR výrobce autodílů za poloviční mzdy, a za kvalitu potravin 2. kategorie platí tuzemec v absolutní částce víc, než Němec za tzv. kategorii 1. Jsme jen planktón, co je nemilosrdně vysáván.
A propos, slogan Kauflandu „Mame rati Tšesko“ byl tuze milý, k pobafení a myslím, že i felice upřímný :-)

Fórum USA:  Mame rati Tšesko

a už se zapomělo že trumpeta musí do 19 května rozhodnout zdali bude těch 20% na evropský auta či nikoliv. jestli rozhodne 20% na evropský auta tak to docela zatřese evropou, já bych dal klidně 30%. Na maerický auta co se vozí do evropy tak je clo +21% DPH takže Trumpe do toho ať si Brusel nemyslí že on může a ty nikoliv.

1

Diskuze Fórum USA Vlákno