Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 3.7.2020 11:35
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  Obchodní válka je tu

V pátek ještě všichni doufali, že se kluci o víkendu dohodnou, jenže Trump má moc velké ego. Čína vrací úder a uvaluje cla na US zboží ve výši 60mld dolarů a trh rudne. Je sice pravda, že Čína si s duševním vlastnictví dělá co chce, ale na druhou stranu tuto zemi západ těžce drancoval od 19. století (zjistěte si, kdo bohatl na opiových válkách, kdy z velké části populace Číny udělali západní obchodníci s opiem závisláky - to je jen jeden příklad, jakým způsobem), než to vzal do rukou Mao. Ten ale i pak chtěl navázat vztahy s US, ale tehdejší diplomacie zabouchla všem pokusům dveře. A to dělá i stávající. Neuvědomují si, nebo spíše nechtějí si uvědomit, že Čína je dneska úplně jinde. Pod taktovkou komunistické strany je zde daleko větší kapitalismus, než kdekoliv jinde. Tuto válku nemůže US vyhrát, tomu nevěřím. Cla prý dle Trumpa nezaplatí Američani, ale Čína :) Nevím, jak na to přišel. A taky nevím, kde si jinde Amíci zboží Made in China nakoupí? Dneska se v této zemi vyrábí téměř vše... Možná se pletu, je jen můj názor.

Fórum USA:  Obchodní válka je tu

pár dní to bude klesat, ale pak se kluci obejmou, daj si hudlana (ne to vlastně ne, to dělal brežněv) a všechno bude zase růžovoučké růžové a indexy poletí raketově nahoru, že na to budem zírat s vodevřenýma držkama.
Jinak profík Dominik Kovařík říká:
""Volatilita je definitivně na trzích a nějakou dobu může ještě trvat"".

Fórum USA:  Obchodní válka je tu

Se moh poptat na volatilitu :-)... toz zatim dobrý... dneska semnu neni už řeč.. zítra to proberem :-):-):)

Fórum USA:  Obchodní válka je tu

tak dnešní seance se mi po dlouhé době konečně líbila. Akorát na mě jsou ty akcie ještě pořád pekelně drahý :) Čína do toho! Čína do toho! Néé, to nefandím v hokeji :))

Fórum USA:  Obchodní válka je tu

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/tezky-zivot-papouska-freddyho-prezil-prestrelku-gangu-kousnuti-hada-i-unos-40282968
Vykladej Fredymu neco o rustu a prosperite technologii :-).. na toho bych si dal bacha...

Fórum USA:  Obchodní válka je tu

Ten papouch je drsoň, jsem si jist že své únosce zlikvidoval

1