Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 4.8.2020 2:15
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  zmrdi

jsou to zmrdi co? toho jsem se bál. že udělaj zelenou svíci nahoru. aspoň vidíte, jak to maj celý v rukách a jenom to potvrzuje moje dřívější tvrzení, že je to řízený.
už se to dá předpovídat dál. zítra začnou níž než dneska, ale průběh bude opět nahoru, podobná křivka jako dnes. a tímhle hupsáním přeskáčou SP3000.

Fórum USA:  zmrdi

uvidíme jakáí bude poslední hodinka, nervy jsou nervy a já mám dobrou pamet na rok 2008, co trh přez den dal poslední hodinku sebral, jsem si jist že to stále funguje, jen se musí dosáhnout nějaké kritické meze v myšlení

Fórum USA:  zmrdi

takhle daleko moje paměť nesahá. Ale zapomněl jsem poznamenat důležitou věc. že kdy už probíhá panika na nasdaqu, tak z mých sledovaných firem AMD klesá nejrychleji, tak o 7 procent dolů denně. A to se teď nedělo. ani přesně nevím, které firmy se podílely na tom pádu nejvíc. z oblíbených byl Microsoft na 123 a dnes na 129, což mě docela hodně překvapilo. a ještě mě z pádů zaujala nVidia. Intel a Apple bych rád viděl mnohem níž. Na to, že Applu klesly prodej iPhonů o 17 procent, se drží dost nahoře. Třeba být to AMD, tak je 50 procent v prdeli raz dva.

1

Diskuze Fórum USA Vlákno