Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 9.7.2020 23:27
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  Jpy

Je tam nejaka tlacenka dnes to by spolu s indexy mohl byt patek snu

Fórum USA:  Jpy

JJ, zatim podle předpokladu, a jo, dnešek bude zajímavější :-)... DOnald Je VIzionář :-)..

Fórum USA:  Jpy

1.""Kashkari (Fed): Sazby mohou vzrůst vždy, když mzdy výrazně zrychlí""
2.""RTRS: Čínská centrální banka nenechá jüan oslabit nad 7,00 USDCNY""

Fórum USA:  Jpy

Tak uz jedeme hezky zlehka nevydesit stado

Fórum USA:  priklad

podle mne si sp znovu ma spravne dojit 2803
to tvoje stribro sortuju pod 13,95

pro ty, co majikoule :-)
zlodej ukradl v obchode z pokldany 1000, za to si tam nakoupil zbozi za 700, zaplatil a prodavac mu vratil 300.
jakou skodu zlodej zpusobil?

Fórum USA:  priklad

..za pár vterin me napadlo, ze 2000, ale je to komplikovanejsi bych rek.... ze vcerejsi varky 5,5% cisteho.. budu muset na cesty, tak uvazuju strelit a jak to dorovnaj, tak zase nabrat :-):-)

Fórum USA:  priklad

1000

Fórum USA:  priklad

nebo 1300, ptz vezme 1000.. pak sice zaplati 700 za zbozi, ale ukradenyma penezma ze stejneho zdroje a este dostane 300 navic... (ale v pokladne je nezdanena trzba ne).. tak ta skoda bude este vetsi ? :-):-)

Fórum USA:  priklad

2000 ukradne 1000 za to mu este daji brambory za 700 a dostane este od prodavace 300 jako pozornost ze je navstivil... (dane neresim ,nepise se tam jakou maji sazbu) :-)..

Fórum USA:  priklad

ja su na matiku hlupy... ale dalo by se tak vydelat 2x vic... Wizarde, nevim esli jsem posilal tohle do plejlistu.... mozna davno... tak patecny song:
https://www.youtube.com/watch?v=A67GQgoiinM

Fórum USA:  Jpy

""Nálada stále optimistická, takže negativní:"" :-):-):-) to je tak neskutečně geniální myšlenka, že mě to oplodní na zbytek týdne, co se týče uvažování nad kreativitou ekonomické vědy... to je prostě task neuvěřitelně úžasné, že bych mohl do ticha na měsíc jen o vodě a suchém chlebu :-):-).. citát týdne teda :-).. Díky kluci, lepší ránko už by šlo těžko vyrobit...
https://www.patria.cz/zpravodajstvi/4130184/perly-tydne-cina-prodava-americke-obligace-nalada-je-negativne-optimisticka-a-my-zaostavame-na-kolejich.html

Fórum USA:  priklad

Hadříku, tu tisícovku co jim vzal, jim zase vrátil. Takže škoda vznikla za zboží 700 a 300 co mu vydali z pokladny.
Nebo jinak: kdyby udělali inventuru, tak jim bude chybět v kase 300 a zboží za 700.
Nebo ještě jinak: kdyby tu tisícovku vůbec nevzal, tak by kolem kasy protáhl zboží za 700 a ještě si vytáhl 300 ze šuplíku.

Fórum USA:  priklad

Tady je vidět jak su mimo... odpovídá to protigoldmanske strategii fakt :-)...

Fórum USA:  priklad

Skoda vznikne na zacatku 1000, pak si koupim neco za 700 - to normalne zaplatim, treba jinou tisicovkou (co jsem ukrad v jinem obchode), takze na zbozi nevznika skoda zadna a furt maji skodu 1000 a mi vrati 300, takze skodu budou mit 1300... :-).. tak uz se nesmejte a nekdo reknete jak to je, nebo zas neusnu :-):-)

Fórum USA:  priklad

Me to donutilo se zamyslet normalne... musel jsem odlozit odjezd, tak jak nestihnu open, tak Cipisku fakt diky, ty za to muzes :-):-):)... proste vezmu si tisic, pak v klidu nakoupim za 700 a este dostanu bonus 300 za oficialni legalni nakup... burza jak vysita.. :-)

Fórum USA:  priklad

no kdyz mi vrati z penez co jsem u nich neukrad 300, tak to asi nebude bonus no... :-):-), tak jo, dík :-).. konecne mozu jit nakupovat.. :-):-)

1