Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 14.7.2020 14:50
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  IPO 2019

Hlava mi nebere, jak se ze společnosti, která je schopna generovat jen ztrátu, stalo nejúspěšnější IPO posledních desetiletí https://www.czechcrunch.cz/2019/05/nahrazka-masa-zborila-burzu-beyond-meat-s-investici-od-gatese-a-dicapria-boduje-s-veganskym-burgerem/
Další společnosti, žeroucí jen cash, jako UBER nebo LYFT, takový úspěch nemají, ale i tak se podivuji nad faktem, že tyto společnosti, přestože nevyplácejí divi, nepřinášejí zisk a najdou velké investory, kteří takto vyhazují peníze z okna... můj názor. Stejně jako Tesla, která se pomalinku valuací sune tam, kam patří.
Už jste měli burger z hráškového proteinu? :)

Fórum USA:  IPO 2019

davová hysterie se tomu říká :) chápu proč dělají burger bez masa, proč si nevymyslí nové jídlo a nenazvou to třeba sojová placka v housce se zeleninou? protože by to nikdo nechtěl ale když napíšeš vegetariánský burger, tvoje podvědomí ví že burger je ňam ňam a jdeš po tom.tedy většina davu, já ne. 90% toho co každý den děláme řídí podvědomí. než veganský burger tak si dám raději květákový placičky, nebo smažený květák, nebo bramborák.

Fórum USA:  IPO 2019

spousta akcií se obchoduje za nesmyslné, ničím nepodložené ceny. Jak píšeš, negenerují zisk, nevyplácejí dividendy a stojí fůru peněz.
Trh tvoří lidé, kteří mají miliardy dolarů. A mě vůbec nebaví si od nich nechat dál krást těch svých pár těžce vydělaných.

Fórum USA:  IPO 2019

https://www.marketwatch.com/story/i-thought-my-meatless-burger-was-the-real-thing-and-thats-why-the-meat-industry-is-headed-for-trouble-2019-05-21?link=MW_latest_news
To jsem zvedavkam to dnes vyzenou, kdyz je secko v poradku a vsechno dobre dopadne.. :-)

1

Diskuze Fórum USA Vlákno