Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 13.8.2020 1:36
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  hra na babu

kdo koho chytne?

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/bfmE80E.jpg?itok=m6FK3jI6

Fórum USA:  hra na babu

.. na tvixu dobrá svíčka :-).. no dneska bude zábava..

Fórum USA:  hra na babu

zachrana přišla pár minut po velmi špatných datech o nezaměstnanosti, proto ten obrat na indexech

U.S. gives some China products more time to avoid tariff hike
From @DeItaOne

BREAKING

Added @ 8:56am
US Tariffs Will Not Go Up Until June 15 For Some China Goods

ať žije manipulace na trzích
až navěky
ámen
:D

Fórum USA:  hra na babu

To bude vytvářet jen další napětí... uvidíme esli si sílu nechaj i na seansi, nebo to bude zdechlina... esli to vyženou rychle nahoru (dotet jsem se drzel zpet), tak naberu na otocku... no tak do toho kuci, rvete to tam :-)..

Fórum USA:  hra na babu

je to všechno podvod. škoda, že jsem to nevěděl dřív. Aspoň na AMD můžete vidět, že jsem s těmi třemi válci 7 nekecal. Dneska to tam neperou, pumpy jsou vypnutý. Proč je všechno zelený, to nechápu. Čína je obrovskej průser. Ten příkrej graf mi připomíná vzestup po 24.prosinci. Ale fakt nechápu, co bylo 4.června za vánoce. Prostě je chtěj mít, tak si je udělali, no.

Fórum USA:  hra na babu

to už vypadá že ten trh posledních dnů šecky semlel, zůstali jsme na to hadříku sami

Fórum USA:  hra na babu

:-):-) Měli by nás udělat na wolstrítu hvězdu na chodník :-)..For BIG SHORT Fighters ""JEnTAC and HADRIC"" :-):-) je to divoké období, záleži na instrumentu... este nejakou silu mám.. čím větší ""hopes"", tím větší ""zklamání"" hrozí :-).. jde o časový horizont...za chvílu to dneska stáhnu dolu.. měli by nám platit, že je krotíme :-):-)

Fórum USA:  hra na babu

sem řikal že jdu do jistopty a vezu ten vlas se stříbrem, protože když se podíváš napoměr zlato v stříbroi tak stříbro musí růst 2x rychleji než zalto aby to dorovnalo a taky sem nakoupil libru proti franku a libru proti euru, což mě sere poslední dvy dny protože se to plácá sem a tam ale ona libra dostane rozum. indexy nabertu až dorovnají ten gap navrcholu 2940 ale lehký šortky pojedu už od 2880 , teb SP letí nahoru jak blazen a vix se dolu ani nehne pitcha jedna

Fórum USA:  hra na babu

Podme plkat na čat, tady v pondeli šeci nastoupili longy a soucitne se nam nesmejou :-):-).. jestlis nalozil ty kovy, ptz si psal kdyz to vypadalo ""spatne"".. tak gratulace teda... a ze vix - teda pro mne Tvix normalne jede nahoru s sp :-) je presne ta divocina ""litosferickeho"" napeti... bude ""píkovat"" při vlne dolu sp silne... a sjede níž až na dlaším levelu upu... zajimava situace.. ja mam nalozino na 22,3 a 23,3..takze nahovno, bud jednu vyliju nebo naberu dalsi, musim tocit, ptz jsem furt nalozeny..

Fórum USA:  hra na babu

čím větší """"hopes"""", tím větší """"zklamání"""" hrozí :-)

já to znám jinak"" čím větší ránu chceš udělat tím větší ránu můžeš dostat zpátky :D


pmatuješ si co sem kdysi psal když budou chtít dostat indexy nahoru na tý orovně budou muset oslabit dolar, já to zažil na euru když padalo tak dax navždy opustil 6000. byla doba kdy se na 5000 širotval dax protože jak někdo říkal nemá tam co dělat, když měna pruce oslabí tak indexy v té zemi posiluji aby to bylo v rovnováze, viz extrém venezuela. takže kdyby dolar oslabil o 20% z těchto úrovní nějak prudce, mělo by to hnát indexy 20%.
sleduj drahý kovy, už se to blíží a ta raketa bude, ne žene hop na první orbitu

Fórum USA:  hra na babu

Strnisko..máš vysledovanou štastnou sedmičku teda.. že to řídíš odněkud? :-).. no jako fanoušek AMD si mel na tech 18-19 nechat jako ""bufetovský"" longař nechat tech kosmetických 100 kousků a ted bys jim to nandal a meli o čem kecat aspon...
..no ted jsem zvedav esli pojedou hned výš, nebo 15b na sp dolu.. ptž tvix v tu chvíli udělá hned 5%.. :-)

Fórum USA:  hra na babu

tak to je sila.. sp +33b a tvix trva na plusu... uz ho sundejte sakra... co to je? :-):-) no a zlato ti jede... to je síla...

1