Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 9.7.2020 23:22
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  divný

je divný že napaden byl japonský tanker a to zrovna v době kdy je japonský premiér v Iránu na oficiální návštěve. Kdopak nám to tu sabotuje spolupráci?

Fórum USA:  divný

WP to vystihuje slovy

Shinzo Abe's mission to Iran ends in flames

Fórum USA:  divný

To bude náhoda šecko... nehledejme souvislosti kde nejsou ...víceméně ""větší polovina"" věcí s žádnýma dalšíma věcma nesouvisí... :-)..
No.. ať udržujou palubu letadlové lodi čistou ...a go go... tak něco klukům tam a na tortpédoborec... ať jim Bůh žehná rozezna pravdu od lží a nepřítele od těch svejch..
https://www.youtube.com/watch?v=SRoEv8y4jUA

Zlato Ti teda se zalesklo v plné zbroji... TVIX se probírá z letargie u kafe :-)..

Fórum USA:  divný

já mám stříbro jen to má větší potenciál na růst zvláště v době kdy se všechno investiční stříbro z bank rozpustilo průmyslu protože skladovat je ho drahé ve srovnání se zlatem. a taky poměr zlato stříbro je tento a to znamená že pojede zpět někam ke 40
https://www.macrotrends.net/1441/gold-to-silver-ratio

a tedy cena stříbra poroste minimálně 2 x rychleji +-

a jestli se ted leskne tak po prolomení 1350 bude matka všech bomb jen slabý odlesk
a podivej jestli stříbro z 9 vyrostlo na 50 tak vyrostlo 5.5 x a zlato vyrostlo za tu dobu ze 700 na 1900 tedy stříbro 5x a zlato jen 2.7x. a to se bude opakovat minimálně v této škále ale pokud už není investiční stříbro a zásoby nejsou je dost možné že stříbro neporoste dvakrát rychleji ale klidně i více.

Fórum USA:  divný

JJ, no to je na pokec v Kanclu po roztriskani aspon jednoho papiroveho stolku :-).. nejsme hold konzervativni investori no ... dluhopisy republiky od pani z vlady me nejak minuly... tak budem muset trpet hold.. :-):-):-)... jj stribro jsem podcenil... ale budem to aktualizovat prubezne..

Fórum USA:  divný

stříbro se teprve rozbíhá jeho dno bylo kolem úrovně 14, ted je teprve na 15. pořád je dost času pokud by šlo na 5 násobek tak potenciál 70 a více, ale já to vidím spíše na 3 cifry. Stříbro to je průmysl, a ektrotechnika, zdravotnictví ale hlavně úprava pitné vody, a jestli oni čerpali z i investičních zásob co se rozpouštěli z bank a nebylo jich málo z čeho budou čerpat nyní? a ti co nemají na zlaté mince budou chtít stříbrné, tak to prostě je.

Stříbro je po ropě druhou nejvyužívanější komoditou. Využití stříbra v průmyslu dělá přibližně 75% poměr všeho stříbra. Na šperky, mince, investiční stříbro a další použití se vynakládá pouhých 25%. Pro srovnání se zlatem – v průmyslu využívá zlato pouze ve 20%.


Fórum USA:  divný

já o stříbru slýchám pět ódy už asi 10-15 let. a pořád se x-násobky nějak nekonají. nic ve zlém, to jen tak na okraj.

Fórum USA:  divný

je to fakt divne, stribro sortuju :-( , eu taky - tady jsou signaly pred tydnem https://ibb.co/9HK48Sd , gu si dojde 1,1271, zatim vyckavam s +swapem, kafe stale nechce prolomit 98,36, ale pak pofrci dolu, signal ma az 88,6, ale to je zatim predcasne, zlato nahoru, indexy konecne dolu, jak jsem nekde psal o gapu, dax nabiram longy i kdyz nedosahnul na gap 12048,7 celou svickou, tak si to nejspis zopakujou, dole je spousta signalu, treba hned 12014, zasadni 11919 atd., zatim je smer dolu, kdybyste nekdo chteli snad poradit, zaslu zdarma cenik, zacina to: velmi lehka otazka: 100, atd ...

Fórum USA:  divný

si to prošvih, před 8 lety stříbro vyletělo na 50

Fórum USA:  divný

jediné peníze jsou zlato, to je definice GS a podle mne i stříbro. to platí už od nepaměti. o stříbro je obvykle zájem pokud je zájem i o zlato ale několikanásobně větší, třeby chudej ind když nemá dost na zlato koupí si aspon stříbro, já preferuji taky stříbro, hlavně stříbrné mince. protože 1 uncový stříbrná mince má hodnotu cca 345 kč tedy když to hodíš někomu na stůl nakup u něj uděláš, dáš dvě nebo tři nebo deset. Zlatá uncová mince má hodnotu 31.000 prodavačce to na stůl hodíš ale ona ti nevrátí protože nemá drobný a peníze chtít nebudeš, a rozřezávat minci taky ne, abudeš kupovat žrádlo nebo co za 31.000? a zlatým plíškům/ malým slitkům nikdo věřit nebude protože mince je prostě mince, má svou hodnotu. A když vezmete kdo vlastní 50% stříbrných průtů co jsou k mání na trhu tak je to JP Morgan. navyšuje zásoby již několik let po sobě

https://imgup.cz/image/LbvX


According to the World Silver Survey , annual world silver supply is also about 1,000,000 ounces per year. The vast majority (about 80%) of silver ore comes from new byproduct metal mining and about 1/5th from scrap silver recycling.

So we have a situation where about 1 million ounces of silver are being held in trusts by investors and financial institutions.

About 1 million ounces of silver are being used per year by industries like solar cell, silver bullion bar and coin fabrication, silver jewelry, and silverware manufacturers.

Physical silver supply deficits have become the norm over the past 10 years worldwide.

zvláště tato poslední věta je docela výstižná


Fórum USA:  divný

signal tam je, tak si tam dojde, swap je +, tak si holt pockam
dax si zas chtel dojit na signal, zas to nevyslo https://ibb.co/0MjwRd4 tak cekam

Fórum USA:  divný

tvix lita a ty 3-5% pobyby me zatim uplne mijeji :-).. ale pozic dost, tak neco realizujem a otocime treba.. bych se nedivil, kdyby to vzali v prvni casti seanse este up do zelenyho +-... s tim stribrem asi chapu... nakupujes prubezne v nemecku, nebo jak? ..ta cena cca 350? u nas je to zatizene 7% dani myslim ne?... nejaky tip na nakup minci - maple leaf atd..? je to dlouhodoby tazeni asi, jen fyzicky, nebo i nejake etn-etf atd..?

1