Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 24.2.2020 16:06
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  PC téma

Jak říkám Phenom II x6 /původně Phenom II x3 , šestijádro jsem pořídil až spadly ceny/ z roku 2008, kupoval jsem ho někdy v roce 2010 a sloužil do minulého roku, kdy jsem šel do ryzena 1600x, Nyní Phenom II jak tříjádro tak šestijádro slouží jiném pařanům, s R9280X - asi z roku 2013 jsem mohl gamesu jet na 3 22 palcových monitorech , žádný problém. Když si koupíte PC v obchodě nebědujte že to je šunka. Kvalitní PC si musíte postavit sami a bude sloužit dobře i 10 let. Základ je kvalitní deska/ nejlépe s japonskými kondíky, ty vydrží věčnost / s novým socketem + zdroj. Zbytek se dá snadno poladit. Koupit kvalitní skříň tím se nemyslí futuristický blikající nesmysl za 5000 ale praktický, dobře přístupný a větraný prostor. Do 1000 kč jich najdu několik. Komponenty se nekupují níkdy ty nejrychleší a nejdražší a nikdy ne novinky. to je drahé, to co je dnes novinka za rok bude stejně výkonné ale o třetinu levnější, za dva roky polovinu/ Upgrajdovat se dá vždycky. pokud ovšem nejste fanoušci intelu kteří s každou novou řadou procíků museli koupit i novou drahou desku protože ta dva roky stará není kompatibilní. Lidi když kupují pc jako celek často koukají jak vypadá zvenku, na to serte, u auta mě taky nezajímá stav laku ale co je pod haubnou a v podvozku. to samý s notesníkama. mám M6800 s i7,32GB ram krásná mašina z kovu, duální chlazení, z roku 2014. místa pro tři disky/ 1xMsata + 2 x 2.5´Sata nebo i 4, záleží jestli si chcete nechat DV mechaniku, tehdy stál přes 100.000 já ji koupil za 15 tisíc a rozhodně s tímhle rozpočtem nekoupím nic co by se tomu vzdáleně podobalo výkonem a kvalitou . Tohle se dá rozebrat, dá se vyměnit cokoliv třeba i grafika kdyby odešla. Znáte ten pocit když zatížíte notesník a on jen tak lehce neslyšně odfukuje, žádná hučící větrná turbína? neznáte ? se Vám nedivím. Většina notesníků umíra na smrt z upečení, zvláště pokud ho víc zatěžujete.

Fórum USA:  PC téma

mam notebook s xp asi 15 let, pouzival jsem metatrader, ale prestali mi ho asi před rokem podporovat, jinak bych na nem jel dosud

jo a eurusd jsem rikal 1,0939? https://ibb.co/Qn8KsMG :-)

Fórum USA:  PC téma

Jak před rokem? PC jsem vymenil právě kvůli konci podpory XP. Příští rok to udělají se sedmičkama. Nejsem expert na počítače ,ale tentokrát si tam chci nechat dát desítku naSSD. Tak by mohl 10 letý? DELL s Xeonem ještě jet dál.
Nám to stačí.

1

Diskuze Fórum USA Vlákno