Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 24.2.2020 15:33
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  Saudi Aramco

snímky odkud přišly zásahy


https://i0.wp.com/warsonline.slobodnyvysielac.sk/wp-content/uploads/2019/09/Aramco.jpg?ssl=1https://warsonline.slobodnyvysielac.sk/2019/09/17/nie-vsetko-vyzera-tak-ako-vyzera/


to vypadá na operaci pod falešnou vlajkou

Fórum USA:  Saudi Aramco

Amíci byli vždycky ""spravedlivý"" - nejlépe je poznali Indiáni

Fórum USA:  Saudi Aramco

Než to řekli ve vysílání tak mě taky bylo divná že když ti 11 zásobníků trefí každý raketa (která má mít 400 kg bojovou hlavici) jak tvrdí Saudové, protože Patriot prý 2 sundal. takovej zásobník jedno co v něm je by měl skončit rozmetanej na cimpr campr. vokolí sežehnutý jak předsíň pekkla. ALe přitom je v každým jen jedna ďoura. to jako byly všechny prázdny kromě zbytkovejch par? Takže co to bylo vlastně za divadýlko? Navíc na trzích to celý vypadá jako že se nic nestalo, výpadky se zázračně pokryjou a jedeme dál.

Fórum USA:  Saudi Aramco

U většiny hořlavých látek jsou zbytkové výpary výbušnější, než látka samotná.

Můj tip na dnes je zelený šul nul a v pondělí poskok hore.

Fórum USA:  Saudi Aramco

to je pravda za předpokladu že se jedná o nějakou běžnou cisternu či nádrž kde jsou páry s míchaný s kyslíkem. Ale u těhle velkejch jsem si jist že uvnitř není ani molekula kyslíku, tipuji spíše na dusík tedy pokud jsou v tom kapalné produkty. takže když dojde k proražení nedojde k explozi le hoří jen to co se dostane ven a je v kontaktu s kyslíkem, ale já původně tu nálož v hlavici rakety, to nemůže udělat jen dírku a nic víc.

Fórum USA:  Saudi Aramco

Okejda.

1