Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 13.7.2020 9:07
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  To pobavilo

Idnes: Facebook je obrovské nebezpečí pro demokracii, řekl ministr Hamáček

a diskuze je jasná, tipuji že čssd možná nedá ani těch 5%

tenhle komentář opravdu vystihuje podstatu


""Volby jsou nebezpečím pro demokracii!""

""Referendum je nebezpečím pro demokracii!""

""Svoboda slova je nebezpečím pro demokracii!""

""Zdravý rozum je nebezpečím pro demokracii!""

""Ostatní strany jsou nebezpečím pro demokracii!""

Facebook je sociální síť s vyčůraným systémem reklamy a sledování chování, i cenzurou, ale že by ohrozil demokracii?

To se jen Al-Hamejní vyděsil předvolebních průzkumů..

0 mínusů sděluje že lidé jsou vnímaví poslední dobou

Fórum USA:  To pobavilo

Od 5h uz to zas sepisuju :-), teda nevim uplne o cem mluvi a co nebo koho kdo ohrozuje :-), kurva nemam cas.. zkratim to...on se proste boji umrit jako chlap ve svete, ktery zrovna mame, mysli to dobre, chce nam pomoct, musime s nim mit soucit, jinak to nejde... :-)

Fórum USA:  To pobavilo

..
7:54 Pravděpodobnost, že evropská ekonomika vstoupí do recese, je velmi nízká. Uvedl to viceprezident Evropské centrální banky (ECB) Luis De Guindos. Zároveň však vyzval vlády členských zemí eurozóny ke stimulaci hospodářského růstu (ČTK)

Davaj nam zabrat co, Jentaku? Ja si to prekladam asi takto: pravdepodobnost, ze Jitka prestane byt vzrusena, je velmi nizka. Uvedl vicepresident Nocniho Klubu Ekonomika Curva Bude (ECB)v kazdodennim rannim briefingu Lojza Gynda.. zarovenvsak vyzval Jitku a vschny dalsi zamestnankyne k dalsi stimulaci, aby to pracujici kluky udrzelo v rustu :-) :-) :-). Jedeme, nezastavujeme, to dame :-)..

Fórum USA:  To pobavilo

Pánové smekám - Dikobraz či Trnky Brnky...hovno četba....:-))))))))))))))))))))))))))))) čésť...a vzhůru k novým maximům....maxim...:-)

Fórum USA:  To pobavilo

nevím, jak to myslel Hamáček, ale fakt je, že FB je velmi silný nástroj k manipulaci stáda - ještě lepší, než když si Bureš koupil Mafru nebo Kellner CME - takže já se moc nesměju ...

Fórum USA:  To pobavilo

jojo šponujou nám tu šprcku pěkně jen co je pravda, holt musíme čekat a neztrácet hlavu. Až šprcka nevydrží, urodí se. Když se podíváš na čínu ta jede dolů už od minulýho pátku a chystá si zuby na prolomení supportu. al jůesej je plný optimismu a peněz

Fórum USA:  320 miliard

Ty grafy mohou být dost zavádějící. Bylo by potřeba znát konkrétní data, ze kterých vycházejí. Je klidně dost možné, že k samotné monetizaci došlo pouze přeskupením aktiv. Až budu mít čas, kouknu do jednotlivých kapitol rozvahy.
Ale přesto jedeme podle plánu, zatím žádné gumičky nenatahujeme .-)
Až ji natáhnou, tak z medvídků už nic nepoteče :-)))) a pak to teprve popustí.

1