Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 28.9.2020 20:59
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  přemýšlím

do kolika dnů musí Trump podepsat nebo vetovat ten protičínskej zákon? někde sem četl že deset dnů, pokud to senát schválil minulou středu má tedy Trump čas do konce tohoto týdne s a samozřejmě i když to vetuje tak ho komory přehlasují to jeho veto. tak či tak bude to na světě. samozřejmě když to podepíše asi číňany nasere o něco více.

Fórum USA:  SP

děkuji Amíkům za thanksgiving rally...s longy si dám na čas pauzu, ale do shortu se zatím určitě neženu, uvidím příští týden. Zůstávám v longu na bonds.

Fórum USA:  přemýšlím

https://faei.cz/hongkong-trump-mlci-jde-tedy-do-tuheho/
..no, zatím háre krišna teda :-)... jaká destabilizace číny z dlouhodobého hlediska? Jako do voleb?.. To snad tvrdý čínský lid vydrží,ne?... Baví je to z Donaldem? ok, nebaví... stačí eště posečkat a pak mu potopit trhy aj se soňou... teda sójou :-).

Fórum USA:  přemýšlím

tvix po RS za 200-300 stačí :-)

Fórum USA:  přemýšlím

zejtra je svátek a v pátek zavíračka v 19:00 ale pokud to chápu správně i když trhy padnou, tvix od svých minim nemůže udělat víc jak 3x i v tom propadu co byl loni v prosinci udělal ze 26 cca 80 , při tom vix co eplodoval v unoru a to byl totální vixmagedon, vymazal hodně účtů v unoru 2018 ze 47 na 150 , tím že se rozpadá prostě nemůže růst vejš. takže podle mne pokud split bude kolem 6, po splitu 60 jsme na minimech, indexy na maximech tak pokud začne růst volatilita opcí max kam se může tvix teoreticky dostat je 180, víc by to matematicky jít nemohlo i kdyby indexy padly třeba o 90% za týden. Ale spíše to vidím reálně těch 120, možná 150, vyjímečně 180 pokud by cv prosinci byl propads tejný jako loni. Nikdy jsem tvix neobchodoval vždy jen vix a tam to je trochu jiný. samotnýho mě překvapilo že ten rozpad tvixu je tak rychlý. za rok ztratil 91% svý hodnoty, ale jen od srpna nějakých 70%. Proto když nastavuješ PT na tvixu nepustí tě to více jak trojnásobek aktuální ceny protože matematicky je nemožné aby to šlo výše. Pokud by něco měl bejt super byznys tak popkud to vyletí na 150-180 prodávat na týto hodnotě protože vějš to jít nemůže. Pokud tomu někdo rozumí víc opravte mne prosím :)takže nedávej pt víc než těch 150-180 vějš to jít zřejmě nemůže.

Fórum USA:  přemýšlím

tak to Trump před chvílí podepsal kluk jeden ušatá

Trump Signs The Hong Kong Bill Backing Protesters

Fórum USA:  přemýšlím

a samozřejmě šort indexy cfd futka co kdo máte protože ty ještě běží, long silver i gold, doufám že odpověď číny bude rázně tvrdá

Fórum USA:  usd/jpy

šortit taky samozřejmě, 109.40 je krásný, usd.chf nápodobně

Fórum USA:  přemýšlím

.. jo, asi budeš blízko algoritmické pravdě. - matiku neochčiješ...:-) zkušenosti neustále rostou. To je asi jediný kontinuální růst, jinak šecko osciluje, propadá se (propadat se dá i nahoru) :-), přelévá se, ubývá a přebývá.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/trump-sokoval-twitter-fotkou-s-telem-rockyho-40305193?dop-ab-variant=0&seq-no=4&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

Před rokem celkem nuda - dopíšu práci co furt sepisuju a helemese.. tohle už vypadá dobře. prostě ty přesahy politiky do běžného života občanů jsou niterné, a tak intimní :-):-)

Fórum USA:  usd/jpy

> šortit taky samozřejmě ... usd.chf nápodobně

vsadil jsem si proti tobě :-p

nákupka 0.99911 cílovka 0.99999 ... už to tam skoro bylo, v 10:38 high 0.99995, kurňa, těsně ... nu počkám, počkám, určitě půjde nad 1, ale ta baťovská cena se mi prostě líbí :-D

Fórum USA:  usd/jpy

Baťa by měl radost, k cílovce 0,99999 profit 799,97

no, to už by byla hostina, ovšem reálně jsem akorát pokryl swapy na pozicích, který nešťastně držím (že já blbec jsem ty protinožce nestudoval víc než jsem do toho vlezl ... na týdenním grafu maj posledních pár let listopad dolů, otočka v/po půlce prosince, to bych si ještě měl vsadit sám proti sobě)

Fórum USA:  usd/jpy

no kurva, se tu raduju a neuplynula ani hodinka a měl bych dvakrát tolik, kdybych byl odvážnější ... chjo :-/

1