Navíc vložte kód i těsně za úvodní značku :
Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 25.5.2020 7:24
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  Zlato máme problém

tak změna, místo 19 května narychlo přepákování už 31 března, to naznačuje že se na kovech bude něco dít, něco velkého. Když na tvixu zrušili páku tak víme co provedl během měsíce. takže ted jen být ve správným směru.Instead of May 19, 2020, the changes to reduce leverage objective to 200%/-200% from 300%/-300% will become effective on March 31, 2020.

Funds affected are: BRZU, RUSL, NUGT, DUST, JNUG, JDST, ERX, ERY, GUSH, DRIP

Fórum USA:  Zlato máme problém

Zdarec, zas jsem otocil lopatu na tvixu.. a jsem ctvrtinou v pozici (ve srovnani s tim záhonem o kterem jsme tu tam mleli.. nakonec milionovem..).. tvix jenom pri navratu indexu pobliz predch low potencial 100% vopět.. lítačka mi vyhovuje.. zdarec v pondělok..

Fórum USA:  Zlato máme problém

Doplňuji JenTak:-). http://direxioninvestments.onlineprospectus.net/DirexionInvestments//JNUG/index.html?open=Summary%20Prospectus

Fórum USA:  Zlato máme problém

hele myslím že vikend bude jako obvykle a v neděli otevře DJ gapem dolů 600-800 bodů a pak se uvidí. vydělávat se dá oběma směry, stačí včas nastoupit a včas vystoupit-

Fórum USA:  KaR

Mates: Já měl od KaRa nejradši tu o jachtě, kočičkách a třískách z paluby:-)

Fórum USA:  Zlato máme problém

to KaR: Čau Krachu, šel jsem najisto. Věděl jsem, že se pobavím. ""Po kolmici do prdele bez zbytečných záškubů a piruet..."", jako bych omládl o 12 let. Ale dej jim čas, oni se rozkoukají. Nachystej si provazy, ti bystřejší longaři si za pár měsíců přijdou pro radu... Mimochodem ze zkušeností 2007-2009 žiji dodnes a opět platí, co platilo tehdy:
a) Nevlnkuji, držím...
b) Masakr nastane, až se potvrdí 200EMA na W1 zespodu...
Přeji pevné ruce!
sq

1