Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 20.9.2020 18:43
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  Junior

chlapík půjde do trháku

Fórum USA:  Junior

to byla pěkná vyklepávačka blech z kožichu a pak za minutu zpět na maxima , nějaký cizí blechy tam naskákaly a a pěkně v balíku

Fórum USA:  Junior

Asi karma, kdyz se Johnson vysmival virusku. Na vlastni kuzu muze na JIPce vyzkouset dychac a projit si receptem, ktery doporucil pro celou zemi

Fórum USA:  Junior

Tak nevím... Zlato na rekordních hodnotách a JNUG je línej jak veš :) a včera dokonce klesal.

Fórum USA:  Junior

Ja myslim ue kdo nekoupil Juniora za 4 a ted za 5 bude pristi tyden kupovat za 7 a pak za 10 a ti co to nestihnou tak za 15 a pak za 20 :D

Fórum USA:  Junior

to asi ne,to si moc rychle hotovej kámo , pokud vím a pokud jsem to dobře pochopil asi 40% JNUG jsou těžaři drahých kovů a zbytek zpracovatelé drahých kovů další firmy okolo drahých kovů takže když se jim bude dařit jedeme nahoru, ale nemyslím tak rychle jak píšeš zvláště když už to je jen 2x a ne 3x. Nicméně těžaře drahých kovů považuji v současné době za nejistější investici.

Fórum USA:  Junior

já napsal příští týden za 7 ne že dva dva týdny 20 , jen že to budou lidi i za 20 nakupovat

Fórum USA:  Junior

jenže v trhu to tak funguje, s něčím jako ETF je snadná manipulace když máš balílk peněz a když chceš levně nakoupit způsobíš něco jako se stalo na JNUG , podívej na GDXJ taky ho srazili na kolena a jen proto aby si nakopupili. samozřejmě většina lidí řekně že JNUG je šrot, podívej kam to padlo, to půjde na 0, no možný je všecko. Mě nakpoupení za 4 a za 5 přijde rozhodně milejší než ti co to kupovali na 20 , 50 a podobně. Jasně uvažovali správně, drahý kovy mají budoucnoust, stříbro bude trojciferný o tom žádná ale holt směr určují ti co mají největšího pindíka a holt musíme čekat tak dlouho až si toho pindíka schovají do kalhot a nechají to žít vlastním životem.

VanEck Vectors Junior Gold Miners ETF is a company in the U.S. stock market and it is a holding in 2 U.S.-traded ETFs. GDXJ has around 7.5M shares in the U.S. ETF market. The largest ETF holder of GDXJ is the Direxion Daily Junior Gold Miners Index Bull 2X Shares (JNUG), with approximately 7.44M shares

Fórum USA:  Junior

Jo, wizarde, ta Ov basen... pocitovka uz z historie.. zadne sdeleni k trhum........ no ale k veci... Ozon, tam uz mame jasno... ale Jentaky tady neco k dolaru... maj to pevne pod palcem :-):-)-))))))
https://www.thesun.co.uk/tech/8348524/secret-alien-hidden-us-dollar-bill-illuminati-conspiracy/

Fórum USA:  Junior

ne reverzní JNUG je DUST

https://finance.yahoo.com/quote/DUST/

Ta hodnota není úplně správná je to ETF a to není na dlouhé držení v řádu let protože ztrácí na hodnotě, když je hodně nízko dojde na něm k reverznímu splitu tedy nebo když je vysoko dojde na něm ke splitu tedy změní se poměr držení akcií, hodnota zůstává, tedy když bych dal příklad pokud by nyní došlo k reverznímu splitu na JNUG 1/10 tak hodnota juniora v grafu bude 10 x vyšší tedy 50 ale držitel akcí bude mít jen jednu desetinu objemu který drží tedy stejný objem investic a v grafu by jsi neviděl max 4000 ale 40.000
https://www.splithistory.com/jnug/

z dlouhodobého hlediska většina pákových ETF ztrácí hodnotu , zvláště hodně pokud se třeba počítá z futures které jsou v kontangu, viz třeba TVIX ( počítá se z opcí na futures vix, pokud jsem to správně pochopil ) nebo podobné ETF z ceny futures ropy a podobně.
U JNUG samozřejmě předpokládám že to přestřelili na hodně nízký level, až si nakoupí co potřebují vrátí se to na normální hodnoty a k tomu kovy porostou již letos takže min co vidím na juniorovi je min. 30 a střední optimismu kolem 50. ale pokud kovy půjdou do paraboly tak si netroufám odhadovat horní hranicí, jisté je že ji přestřelí jako u tvixu.
ale vše jsou jen spekulace z předpokladu drahých kovů a jejich růstu, jsou tu i ti druzí co si myslí že drahý kovy dolůFórum USA:  Junior

byly zavřený některý doly, nefungovaly firmy se zlatem, a zlato a stříbro bylo sraženo hodně dolů kvůli panice vše prodat potřebuji cash. Nikdo rozumný by stříbro na 15 neprodával.
v oboru zlata je to tak čím víc roste cena kovů tím více nových firem se vrhá na těžbu zlata a stříbra a tyhle nové mladé firmy jsou právě označovány jako junior, takže ani ne tak okamžitá cena zlata ale BOOM na zlatě nakopne JNUG. Ale samozřejmě BOOM nám nakopne růst drahých kovů. čím vyšší tím více firem se tomu bude věnovat.


definicce junior v oblasti těžby

Junior těžební společnost je průzkumná společnost, která hledá nová ložiska zlata, stříbra, uranu nebo jiných drahých kovů. Juniorský horník je juniorská společnost, která výhradně těží zlato. Většina z těchto společností je ve fázi vývoje a průzkumu a hledají pozemky s vyšší šancí na odkrytí velkých ložisek nerostných surovin.

Fórum USA:  Junior

sleduj online prodej fyzického zlata, pokud se bude prohlubovat nedostatek mincí a slitků trh to pozná a neviditelná ruka trhu dá pěstí, tohle tisknutí peněz nemůže skonči hapíendem

Fórum USA:  Junior

Ložiska, která měla smysl, už dávno vybrali naši předkové. Kteří narozdíl od dnešních jelimanů dokázali používat šestý smysl. Zlatá horečka (myslím tu poslední, v 21. století) už proběhla. Zbývají závěrečné ohňostroje. Které klidně mohou pár měsíců vydržet. Ale za mě - poslední fáze - vana čeká.

Fórum USA:  Junior

už 20 let plánují jak těžit z meteoritů :D to je jako s ropou, když bude cena zlata vysoká, tak bude boom a bude se těžit i to co se dříve nerentovalo, a nízká cena ropy to těžařům svědčí, viděl si někdy v telce jaký baga stroje provozují? to musí mít spotřebu jak ruskej tank.

Fórum USA:  Junior

Vidíš a to vlastně dodnes nevím, čím ta baga pohánějí. A to jsem jednu dobu na plošiny chtěl jít. To bude ňáké perpetuum mobile, budí to takové zdání :-))) A jestli je to na diesel, tak to mají z první ruky :-) Až budou indexy na nových maximech, tak zlatoláskařům třeba dojde, že na apokalypsu je ještě brzy a zlato půjde dolů jak šutr. Obraz zlata jako spásy je živen již příliš dlouho. Než aby to nebyla fáze... distribuční :-) Kdo chtěl, zlato už dávno má. A navrch detektor. Kterým našel vše možné, jen ne zlato. Teď se o zlato může zajímat už jen plaška. Nebo uklízečka... :-)
Nechci se dotknout nikoho z přítomných, mluvím v obecné rovině, jak to na mě působí; longařům přeji zasloužené zisky.

2008-2009 bylo o _ztrátě_důvěry_. K té nyní nedošlo.

Klima - nejdřív ze všeho bych začal asi deštnými pralesy; napalmovou sprchou a pořádnou kadencí z M16. Do těch zrůd, co to mají na svědomí.

https://youtu.be/AnB7Mvz4pAE

1