Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 5.7.2020 12:38
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1 2 3

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Tak prezident Tanzánie nechal odebrat vzorky z ovcím koz, ovoce, a další a vzorkům přiřadil jména i věk odeslali WHO na testy a nevěřili by jste co vše bylo pozitivní.

https://youtu.be/0fLqJPMSqJg


docela to sedí s tím čím víc testů v zemi tím víc nakažených a proto ty mraky pozitivních bez příznaků nemoci. Evidentně ty testy jsou kontaminované koronavirem a nebo WHO záměrně klame.

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Ty vole, po 2 letech jsem si dal minuly tyden papayu... to snad není možný... todle... já mám ale pech a smůlu... neskutečný....

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Tak ted nemůžeš kousnout do hrušky protože by jsi ji nakazil :D

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Prvý problém testov je,že sú dosť nesignifikatnené,špeciálne tie,ktoré prichádzajú z Číny.To znamená,že približne 40% testov je falošne pozitívnych resp. falošne negatívnych.No a druhý problém je,že sú dosť nešpecifické.

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

proč by někdo kupoval takhle nekvalitní testy? a hlavně proč by se jimi měl řídit? jediný důvod je že mu to vyhovuje

Fórum USA:  USA

Dnes půjdou indexy do zeleného

Fórum USA:  USA

Spojka1, rozhodně, předpoklad po zavření Evropy:-).

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Súhlasím s druhým dôvodom,že to niekomu vyhovuje.No a ten prvý je jednoduchý,že testov je málo a tie kvalitné sú drahé,tak sa nakupujú lacné z Číny.

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Samozrejme,že celé testovanie je len na oblbovanie verejnosti.Dnes máš test test negatívny,ale zajtra ho môžeš mať už pozitívny.Zaujímavé pre nás je skôr ,že treba kupovať akcie výrobcov testov a hlavne akcie výrobcov vakcíny.Kto príde prvý bude král.(napr.taký Abott je už dosť ďaleko)

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Test na protilátky použitý v té studii 26.000 lidí měl pozitivní výsledek pouze ve 107 případech. Takže určitě NEMOHL ukazovat 40% falešně pozitivních ale maximálně 0,4% :-) pravděpodobněji ale ještě mnohem méně možná i nulu. Na druhé straně zřejmě vykazoval negativní výsledky i u těch, co se s koronavirem už potkali a jisté protilátky mají - na to ale jsou potřeba mnohem přesnější rozbory z krve na jiné imunoglobuliny atd., tam pak vychází promořenost české populace řádově vyšší, cca 14%.

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

no ono záleží asi na konkrétních testech

Čínské rychlotesty na koronavirus mají horší přesnost než hod kostkou

Až 80 % výsledků z čínských rychlostestů vychází špatně. Zdraví jsou označováni za nakažené a nakažení za zdravé. Lidem se přestává líbit nízká kvalita materiálu dodaného čínskou stranou i chaotický postup vlády.

takže to přesně vychází na těch 40/40 :)

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Když bych se tedy řídil tvojí statistickou metodou 40:40 pak by správné počty při té plošné testovací akci byly: ze 107 odhalených případů by bylo ve skutečnosti pouze 65 nemocných ( statní nemocní falešně ) a z těch cca 27.000 zdravých by bylo zdravých pouze cca 10.800 a ostatní by byli potencionálně nemocní - to je 16.200
Pak by ale zase nevycházela ta promořenost. Někde je chybka - dost velká.

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

to není moje statistika , to napsalo mínkotvorné médium

https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/100493/nove-rychlotesty-na-koronavirus-maji-chybovost-az-80-procent-spolehlive-ale-odhali-tehotenstvi-haji-je-babis.html

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

I tam se to trochu tříští.
V závěru se tam píše, že podle odhadu rychlotest odhalí pouze 30% nakažení.
Pak by bylo možné předpokládat, že když bylo odhaleno 107 případů, že jich je ve skutečnosti 325. Což definitivně bortí i ty předchozí statistiky :-))))))))

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Merkelová: “Musíme žít s pandemií, dokud nebude vakcína.” Gates: “Odhaduji to ještě tak dva roky.” Evropská unie: “Jsme na mizině.” Deep State: “My vám půjčíme!”

A u toho hned vedle mi naskocila reklama: DOOM ETERNAL...Peklo otevřelo své brány a pekelníci si ze Země udělali lunapark!

Doom Eternal Covid - je přímé pokračování velice povedeného kousku Doom Lehman Brothers z roku 2008 (stále doporučujeme si tento kousek zahrát), který značku restartoval. Nečekejte obrovskou herní evoluci, ale i přesto nový díl nabídne řádku nových změn a vylepšení. Nebojte se jádro hry zůstává stejné - Půjčka, úrok a Dluh! Stále na vás čekají hordy nepřátel, které budete moci nejrůznorodějšími způsoby likvidovat. Můžete nechávat protivníky vybuchovat, trhat, pálit či je motorovou pilou rozřezávat na krvavé kousky. Kromě toho, že na vás čeká Země, která se proměnila v nové peklo. Celá města se ponořila do krve a ohně. Po ulicích se toulají démoni a jiná havěť, která čeká na to, až jí rozstřílíte na hadry. Dočkáte se nového prostředí, ale především se můžete těšit na změny v boji...s vylepšenou AI nepřátelských algoritmů
:-):-):-)

PS: wizarde, zase si děláš ze mě srandu, že? Už před časem jsme ťali sekerou Smrti... sice jen po malém chapadélku, ale boj neskočil... vydáváme se hlouběji do neprozkoumaných oblastí Temnoty - potřebuji celou družinu.... půjde někdo? :-):-):)

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Stupídne názory o pandemic sa šíria celým svetom.Aj ked bude vakcína,tak odhadujem,že sa dá zaočkovať maximálne 30% ludí.Jedine ,že by to dali povinne.A to potom sa už môžme očkovať každý druhý den proti niečomu.

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

tohle je zajimave
https://www.freedom.social/ftv/musicmaniac/video/58120?fbclid=IwAR1CAzEhF0ePtaOnAfJaNIRddpC11s0JpgR9HAFo6GglBUjjWDu7aaMB_hk

a zazitek ze vcera:
jel jsem rychlikem, v kupe jsem byl sam a asi 20km od cile spadnul strom, tak nas poslali do autobusu, cely vlak se vesel do jednoho autobusu, zustalo jedine volne misto, byli jsme tam jak sardinky, vsichni hadr na hube, ... proste jsem se musel smat, kdyz jsem si vzpomnel, jak v tv ukazovali, jak musi dodrzovat narizeni vlady 2m vzdalenost mezi stolky v restauraci anebo v kine sezeni obradu, a my jako sardinky :-)

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Hello Cipísku.Žijem v USA a musím povedať,že už som všeličo preskákal,ale toto by si mal každý pozrieť,ale až do konca.Výborný rozhovor,ktorý vykresluje terajší stav v USA,ale aj na celom svete.Mali by si to pozrieť predovšetkým vládni predstavitelia v Česku,ale najmä na Slovensku,kde je tá situácia ešte horšia.

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Cipísek: Prymula by z vás měl radost:-) Chápu, člověk někdy neví, jestli se má smát nebo zuřit.
Ale co chudáci děti. Tady je video, kde s nadsázkou můžeš vidět, jak to má vypadat ve škole od 25.5. podle metodiky MŠMT. Dcerku bych rád do školy poslal, ona ještě více, ale tohle pro prvňáky je nesmysl:

https://www.youtube.com/watch?v=l1Oedp-P7Ew

á propos když jsme u té školy, tak cca před rokem tu někteří psali, jak posílat děti do soukromé školy je snobárna, a že lidi jen vyhazují peníze pro svůj pocit, že mají něco více. Mohu vám zdělit, že se školou jsme maximálně spokojeni. Byl bych rád, kdyby do takové školy mohly všechny děti, ale to je při nefunkčnosti státního aparátu scifi.

Jinak dávám tip na corn, není z mé hlavy, ale o to víc zajímavý. Odpol jsem prováhal vhodný čas, ale je to na delší držení, takže na různé vstupní strategie je pořád čas.

Fórum USA:  Papaya nakažená koronavirem

Kdyby státní školství bylo špičkové tak jako kdysi tak by soukromá škola měla velmi těžkou pozici. Defakto by neměla šanci na vznik. To je jako když státní pekárna bude péci kvalitní chléb zdarma, málokdo bude kupovat ten drahý ze soukromé. Takže pokud chcete podpořit vznik a rozvoj soukromých pekáren musíte do tý státtní poslat na místo ředitele totálního kreténa kterej zmrví na co sáhne a bude platit lidem tak málo že na pozice v pekárně budou lízt jen velmi nekvalitní lidé, a když kvalita chleba bude mizerná a ještě mezi pečivo zamícháte bordel co tam nepatří řekne si člověk co na to má, mám já tohle zapotřebí, pojd synku jdeme jinam. a ti co na to nemají nezbývá než zatnout zuby, sevřít pěsti a myslet si svoje o státní pekárně.

1 2 3