Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 25.9.2020 0:39
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  AMD

Ser na AMD, jed kovy. Tůto bude strašná raketa a věřim tomu, že se dočkáme spravedliveho oceněnění zlata vůči stříbru, tak jak je to dáno v zemi. poslední dno při poslední "" krizi"" bylo35:1..skutečnost pod nohama je 9:1. To je skutečnost a First Majestic Silver Corps bude asi jediná společnost, která bude asi 3 doly otvítat, jestli je v tom Mexiku taky nepostřílí toď věc druhá, tam ganga umí

Fórum USA:  NVAX rakeťák

jen si dejte pozor před šortkama ... NVAX vystřelilo do nebe ... (proč jsem nevzal NVAX ?).
michaelzak: už jsi pustil holku ? ... -).

Fórum USA:  NVAX rakeťák

TL494: ne nepustil, furtk ji drzim. :-)

Fórum USA:  NVAX rakeťák

MZ držíš do skonání světa, až Slunce zapadne?

JenTak stačí větší bouřka a člověk může jít třeba na katastr a nic.....a nejenže nic nevytisknou, ale ani nenajdou v listinné podobě, protože v PC mají napsáno, kde daný papír je. Což potom něco víc než bouřka.

Ale jinak dobrý jsme na úrovni začátku června, kdy se Erste obchodovala o cca 100Kč výš. Takže buď pojede jako DPH v tomto vtipu / pozor odpůrci kurzů neotevírat:-)/: https://img2.kurzy.cz/kreslene-vtipy/horska_draha_hdp_big.jpg

nebo výtahem nahoru:-))).

Fórum USA:  NVAX rakeťák

A4: jeste furt, zkusim to vydrzet s cilem pod 500 CZK, treba se neco v srpnu vyvrbi... ;-) US Indexy jsou na maximech, tak treba se bude korigovat (snad) a s tou korekci se ta holka sveze nize.. uvidime. :)

Fórum USA:  DJ

..cíl cca DJ 27600?

Fórum USA:  DJ

Bude odplask !!! https://www.youtube.com/watch?v=MNyG-xu-7SQ

Fórum USA:  DJ

Tak, cíl překonán, další cca 28K?

Fórum USA:  DJ

28K je pár drobasů :-}. Bude reportovat Cisco a EPS bude nad odhady - pro tento sektor covid byl mensi problem - pro telco zlaty dul. Vyvoj, sprava siti sla v klidu delat doma. Problem meli tak v kantyne. Dnes slusne dopadly vysledky za Q2 u Raytheonu. CSCO ma na indexu vetsi vahu. Na tyto plusy se prilepi INTC apod.
Jeste se zda, ze se konecne pomaloucku, zacina lepsit sentiment v energo sektoru. Ja si dvakrat prikoupil RDSA.AMS pod 12.74 EUR. Uz muzeme vytahnout kotvu.

Fórum USA:  DJ

Cisco bude asi zitra rust, to by mozna chtelo vypsat nejakou PUT-ku na earnings. :)

Fórum USA:  DJ

Hvjer, jasný že pár drobasů:-) asi i cca 28100, ale dál neprozkoumáno, překvapí mě, když to proletí dál.........prudší vytažení kotvy by mohlo mít za následek rychlé uzavírání short pozic, čím víc, tím lépe a výtah nahoru.....ale kam:-)). Erste by měla v korelaci se stávajícími hodnotami DJ být někde u 700,- což není. Aby byla musela by přidat cca 15% k čemuž v porovnání s hodnotami DJ nemá prostor, leda když poletí dál.

Ten výrok "" even if you win, you are still retarded"" může platit obecně pro všechny, ovšem nikdy ho nepochopí lidé s "" neoprávněně vysokým egem"".

JenTaku, jen tak pro info ty stránky se pokusil IT specialista zmodernizovat cca před cca 9 lety, ovšem na přání místních spoustu věcí povracel zpátky a z modernizace moc nezbylo, když budeš trpělivý, určitě to dohledáš, protože lidé zde psali, ať vrátí to či ono a byli vyslyšeni:-))).

1