Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 26.9.2020 10:48
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum USA

1

Fórum USA:  černé labutě

Nechci být jako JenTak, ale už přes černé labutě nevidím žádnou bílou. Krize není tedy aspoň já to tak cítím, ekonomická, jako celospolečenská a to je ten problém. Nepokoje ve státech neutichnou po volbách ať je vyhrajen ten nebo onen, ta společnost se pomalu, ale jistě rozkládá a je to vidět i v západní Evropě. Imigrační krize a negerský moresy plodí své ovoce ( ano jsem rasista, pač rasy existují) a společností pomalu, ale jistě víc a víc ovládá chaos a řád se vytrácí. Chaos je maskován svobodou, ale ta neexistuje. Dnes plzeňský soud odsoudil kluka na půl roku na tvrdo, že měl na tričku Gesicht Rudolfa Hesse. Co na to říct? To je normálně politickej vězeň se vším všudy. V Praze normálně prodávaj trička s Putinem, Maem, Che Guevarou ale kluka zavřou za Hesse, kterej roku 1940 vyskočil s padákem nad Anglií a zkoušel vyjednat aspoň něco s anglánama, tak tam skončil v base. Ani nechci domejšlet, kdyby měl na tom triku Ádu Hitlerojc. Tak ho asi u toho soudu rovnou zastřelí. Svoboda..kecy!! Hlavně, že se tu dneska natřásal Pompeo. Přišel nadiktovat podmínky a táhne do další kolonie. Takže du do kovů a každá korekce je voda na muj mlejn. https://www.novinky.cz/krimi/clanek/za-tricko-s-nacistickym-pohlavarem-pujde-muz-z-plzne-na-pul-roku-do-vezeni-40333030

Fórum USA:  zlato

Deal: Tak jsem dnes nakoupil zpet polovinu pred cca tydnem prodanych zlatych dolu GDXJ. Prodej za 65,8 a nyni nakup za 55,11. Slo to rychleji, nez jsem ocekaval. Dalsi pulku dokoupim pri snad jeste dalsim poklesu.

Fórum USA:  černé labutě

No pokud není ekonomická krize proč v USA každý měsíc posílají občanům desítky milionů šeků aby nechcípli hlady? a to je prosím nejvyspělejší a nejbohatší země. Když to srovnáš že pracující američan uživil svoji ženu, 3 děti, koupil dům, nové auto, zaplatil dětem školu a to z jednoho platu a srovnej to s dnešní amerikou. Zdravotní pojištění drahý jak svině, všecko na dluh, makají oba a stejně se mají hůř než před 20 lety. krize z roku 2008 je tu pořád s námi, byla tiskem peněz pozdržena aby to vypadalo že je vše v cajku, ale není to v cajku, ta vlna se vrací a smete ekononomiku tak jak ji známe. ve srovnání s tím se nám 2008-2009 bude jevit jako neškodná epizoda

Fórum USA:  černé labutě

A ona byla 2008-2009 nejaka krize? Fakt jsem si nevsimnul...

Fórum USA:  zlato

Pepiku. Okrem posledných 2000 ks Gdx som všetko včera pri viac ako 100% zisku predal. Čakal som na to 4-6 rokov. Teraz idem striehnuť na vhodnú chvíľu na nákup. Mohlo by to byt okolo 1850 na zlate.

Fórum USA:  zlato

Deal: Tak to gratulace. A koukam, ze fakt nejses troskar.

Ja vetsinu GDXJ nakoupil zacatkem 2016 za cca 19USD. Takze taky hezkej zisk - ale tedy dlouho vysedenej. Ovsem prodal jsem jen mensi cast mych akciovych investic do dolu. Nemel jsem koule na to prodat vic, kdyz tomu dlouhodobe stale verim a verim v dalsi rust.

Fórum USA:  zlato

Pepiku ešte som zabudol, gratulujem k tým 65,80. To si predal tesne pod vrchlom(65,92)Klobúk dole. Ja som gdxj predal “len za 63,20”.

1