Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 21.1.2021 5:34
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ke článku: Koronavirus straší

1

Koronavirus straší:  Tancuj tancuj vykrůcaj vykrůcaj

aneb jak tancuje zmrd(za to slovo se omlouvám)

https://youtu.be/XBFwWQ1iHNM

Koronavirus straší:  Tancuj tancuj vykrůcaj vykrůcaj

Zaplaťpánbů, že se takto diskredituje. Čím víc lidí takovými řečmi nasere, tím líp. Nevěřím svým uším :-) Nejen kokot, ale neuvěřitelný srab.

Koronavirus straší:  Tancuj tancuj vykrůcaj vykrůcaj

Další konot... v žoldu...

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pirati-ivan-bartos-stan-koalice-vlada-premier-spratkovsky-koronavirus-blatny.A201124_190715_domaci_vov

Koronavirus straší:  Tancuj tancuj vykrůcaj vykrůcaj

To je sííla že, Jentaku... to je síla!!.. Jinak už YT cenzuruje Ľuptáka :-):-)... pro mě je to finální důkaz, že ŽUMPA už jede naplno....!!!
https://www.infovojna.sk/article/video-slovensko-mozu-zachranit-slnieckari

Koronavirus straší:  Tancuj tancuj vykrůcaj vykrůcaj

Malá retrospektíva:
https://youtu.be/l7RxG4cD7IE

Jedna z tvůrčích ozvěn v davu:
https://youtu.be/z2wj_OhZY4w

Na pohodu:
https://youtu.be/t5Q-E7iRuGk

Koronavirus straší:  vlezu na seznam a skočí na mě tahle reklama

Pohřební služba HELFI: Pohřeb bez obřadu
Finančně nejméně nákladná varianta.

až sem sme se s civilizací dostali ?


Koronavirus straší:  vlezu na seznam a skočí na mě tahle reklama

Vtip měsíce! (možná i století) :-)... náš ministr zdravotnictví ""vysvětluje občanům"", že vakcína je bezpečná a vyvrací konspirační bludy... pojdme to malinko rozebrat: cit:ct24

Za holý nesmysl pak označuje varování, že při vakcíně bude člověku do těla vpraven sledovací čip. Takové dezinformace zaznívají už i v souvislosti s testováním. „Vakcína jako taková je roztok, který si nakonec může každý z nás před aplikací prohlédnout,“ radí pochybovačům ministr. „Není tam žádná pevná ani jiná částečka,“ odmítá.

:-))))))))))
To by si jeden mohl vyložit i tak, že když něco není vidět okem, tak to neexistuje :-):-)))) jestli si pan ministr myslí, že čipování znamená, že v ampulce bude nějakej 2mm ""chrobáčik"", (jak by řekli na Slovensku moc příjemným hlasem cholki), tak asi bude ten ""sluníčkář"" a je mi ho líto.... Jane... nedělejte tam ve vládě z lidí úplné blbečky... a z psychologického hlediska v aktuální situaci dělat ""osvětovou - antidezinformační kampaň"" bych nedoporučoval..... ti co věří, že policie jen chrání a vláda to vždy myslí dobře, těm není třeba nic vysvětlovat, to je v pořádku..... a ty ostatní jen víc naserete... ale chápu, že to zase něco stojí a někde půjdou peníze...hlavně aby to bylo efektivní, srozumitelné, nejlépe... jedna dvě Honza jde, nebo zelená oranžová modrá ... vole :-))))))

Koronavirus straší:  Kecy ze špitálu - moravský troll

https://youtu.be/AQlroX0wMFk

1