Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 13.6.2021 23:37
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze O všem možném

1 2

O všem možném:  Komedie pokračuje

Bývalý šéf slovenské policie se ve vazbě pokusil o sebevraždu. Je v kritickém stavu

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/byvaly-prezident-slovenske-policie-se-ve-vazbe-pokusil-o-sebevrazdu-40346442

to je kolikátá verze? pátá, šestá? Neříkali naposledy že je OK?

Něco mi říká že rozkaz jasně zněl ""Generál Lučanský se nesmí dostat před soud""

O všem možném:  Komedie pokračuje

Tentokrát s tebou 100% souhlasím, protože ten, kdyby promluvil, tak má Fico s Kaliňákem program na příštích 15 let zajištěn.

O všem možném:  Komedie pokračuje

a on je Kaliňák znovu ministrem vnitra? od kdy? Protože pokud by současný ministr vnitra chtěl, tak lusknutím prstu zajde to tý vazební věznice, a řekne ředitelovi že má hlavu na špalku pokud obviněnému bude zkřiven jediný vlásek. A ten už by se postaral aby vše bylo v cajku a Lučanskému se nic v samovazbě nestalo. Tak by to bylo logické ale evidentně současný ministr vnitra chce Lučanského pod drnem víc než před soudem. Takže soryjako ale lebofico už je zvětralé.

O všem možném:  Komedie pokračuje

Aha, takže spolu opět nesouhlasíme :-))))))

Ale tak, jak si to představuješ , to v praxi vůbec nefunguje. Už brzy ti čas ukáže, že jsi jako obvykle vedle, jak ta jedle.

O všem možném:  Komedie pokračuje

Ale tak nemusíme spolu souhlasit to je normální. Ale jsi slovenský ministr vnitra, nebo vrchní prokurátor to je jedno, dostaneš do vazby člověka vysoko postaveného který má důležité svědectví, necháš aby ti ho přizabili napoprvý a když se to nepovede necháš na podruhý aby ti ho uvedli do stavu mozkové smrti. Jsou dvě varinaty, buď jsi nekompetentní inbecil a na tom postu nemáš co dělat, a nebo se ti to hodí do krámu. Třetí možnost je že ho přizabili už napoprvé, ale protože vláda lhala a tvrdila že se vlastně nic nestalo a doufala že se z toho zraněný vylíže, ale on natahuje bačkory tak aby se neprozradilo že jsme lhali vymyslíme historku o druhý sebevraždě. Mimochodem koukni na toho generála to je chlap jak hora, Kolik jich na něj nastoupilo aby ho umlátili, dva by nestačili.

O všem možném:  Komedie pokračuje

No a co třeba varianta osobní cti, která se u něho probudila. Je to sice divné u lidí spojených s Ficem a Kaliňákem, ale je nutné tuto variantu vzít na zřetel.
PS: Je všeobecně známo, že policajtům se v kriminálu zrovna moc dobře nedaří.

O všem možném:  Komedie pokračuje

Trhy s akciemi budou stoupat, index S&P 500 přesáhne hranici 4000 a bude se nad ní po zbytek roku držet. Dobrou investicí budou nikoli překvapivě farmaceutické firmy (včetně těch, které nevyrábějí vakcínu), ale i společnosti z cestovního a restauračního byznysu, kde sehraje roli kombinace oživení a velkého očekávání...no a pak,že to nepůjde...:-)

O všem možném:  Komedie pokračuje

ROK 2021 ...bude tedy jupííííííííííí...:-) Krachu a co ty také tiskneš...:-))) Kočičky na jachtě k palubě....:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

O všem možném:  Komedie pokračuje

Tak tady bych třeba i souhlasil ale toho člověka sem neznal a v dnešní době se na to moc nehraje. Taky je možný že když si vzal život dělal to s vědomím že ochrání rodinu. Ale na prvním místě mi pořád svítí muž který viděl příliš mnoho.

O všem možném:  Komedie pokračuje

Podívej se na to pragmaticky. On si byl vědom toho, že když už je na vazbě, tak to na něho mají naprosto ložené. Dostal by něco mezi 10 - 15 lety. Co mu z toho plyne : zničená rozvrácená rodina a finanční postih by ho zcela zruinoval. Po celou dobu kriminálu by se bál každého, kdo se k němu přiblíží. Návrat do života v 65 letech bez peněz, výslužného atd ?
Takto zachránil rodině finanční zdroje. Smrtí se zřejmě jeho stíhání odkládá.

O všem možném:  Komedie pokračuje

Pochybuji že člověk se vrátí ze zahraničí a jde se dobrovolně přihlásit na policii aby v cele spáchal 2x sebevraždu? A to ti kdo uvařil kedluben?

O všem možném:  Komedie pokračuje - kolem aj dokola

https://cnn.iprima.cz/eliminujte-muze-infikuji-mysl-radikalni-feministka-deli-francii-16286

Něco na ranní mentální trénink, po tibeťanech, pozdravu Slunci, dýchání a zpěvu :-):-):-)... jo, infekce.. to je, v tom je jasno už nějakou dobu.. sláva nešťastným dětstvím... na Věky Ámen..

O všem možném:  Komedie pokračuje

to Bluelight - palec nahoru. Jen mám obavu, že tvoje vnímání reality ( podle mě správné ) je pro JenTaka absurdní a vysloužíš si řadu invektiv, stejně jako já :-)))))))

O všem možném:  Komedie pokračuje

Ty jsi svědek Matovičův, to tu víme , všiml jsi si vůbec že byl předvolán ne jako obviněný ale jako svědek?
Jeho svědectví by poslalo Lipšica a půlku vlády do kriminálu na doživotí. Proto když Lipšicovi řekl že začne s ním tak ten vzteky zrudnul a opustil výslechovou místnost.

Lipšic to je ten co autem zavraždil chodce na přechodu a nic se mu nestalo. To je ten co byl na půlročním školícím pobytu v Langley USA. Prostě pravda a láska křišťálově čistá v jednom.

O všem možném:  Komedie pokračuje

ty mu ani nic jinýho dát nemůžeš protože se na víc nezmůžeš :D Oba věříte hoaxu že 17 listopad byla spontánní sametová revoluce organizovaná studenty. Těžko vysvětlovat dětem co věří hoaxům že to všechno bylo možná jinak.

O všem možném:  Komedie pokračuje

Krásný růstový start do nového roku. Zlato s koncem roku vylezlo ze sestupného kanálu a už uhání přesně podle své sezonnosti. Většinu uprodám do 1950, zbytek nechám na dvoutisícovky.
Na indexech si myslím, že 3800 ještě dají, ale po povedených thanksgiving a christmas rallies už jen na nižším TF se stopkou v zádech.
Osobně i trochu emocí a nostalgie, protože Larry Williams končí svou Larry TV a celkově ubírá na plynu po skoro 60letech tradingu. Od něj jsem se nejvíc naučil a díky němu se stal ziskovým. Zkrátka jako by mi můj obchodní mentor odešel do důchodu:-)


O všem možném:  Komedie pokračuje

Pane kolego ""JenTaku"" dovolte mi můj skromný příspěvek .

Je důležité si uvědomit, že v demokratické společnosti fungují v rámci šetření trestné činnosti procesní úkony, které nelze opomenout.
Policie u nás i na Slovensku mají právo a povinnost vyšetřovat. V rámci této povinnosti je právo a povinnost vyhledávací. V praxi to znamená, že pokud vyšetřovatel nemá pohromadě veškeré důkazy, ev. znalecké posudky, aby mohl společně se st. zástupcem ( na Slovensku prokurátorem ) vznést obvinění bez Vaší výpovědi, je nutné předvolat podezřelého z trestného činu vždy jako svědka a až po té vznést obvinění.
To by jste ale mohl ve svém věku již dávno znát.

Lipšic by doživotí zcela jistě nedostal, to tu jako obvykle přeháníte, aby jste dodal svým příspěvkům patřičnou razanci. Dále by bylo dobré si uvědomit, že za tento příspěvek v té formulaci, jež jste sem na adresu Lipšice napsal by mohl být klasifikován jako falešné obvinění , za což jsou tresty i odnětí svobody. Tak si na to dávejte příště trochu pozor.
Uvědomte si, že Vy nejste soudce.

A Vy ty zaručené informace berete kde ? Kde jste vzal tak citlivou a intimní informaci, že Lipšic při výslechu zrudnul ? Je to ve spise ? Byl jste u toho osobně ?
Co má společného bývalá kauza Lučanský, ev. Lipšic se sametovou revolucí u nás v roce 1989 ? Motáte 5. přes 9. !!!

O všem možném:  Komedie pokračuje

No tak pane kolego "" DEERRICKU""

přečtěte si prosím ještě jednou můj příspěvek pozorněji a pomalu.
A pak si udělejte reparát svého příspěvku.

To co, jste sem popsal je sice pravda, ale v kontextu mého příspěvku úplně, úplně, úplně mimo mísu.

O všem možném:  Komedie pokračuje

Pro JenTaka - jsi fakt dobrý, že víš , co si myslím. Zřejmě nějaké nadpřirozené schopnosti máš člověče.

App - v právní diskuzi nejsem oprávněný, ale k tomu podivení JenTaka, že byl předvolán jako svědek a odešel jako obviněný , mi nepřijde zase až tak neobvyklé. To se podle mě děje dost často. A to nemluvím o tom, že se na výslechu ""svědka"" sám přiznal. A to policajti, jak je všeobecně známo , často dělají.

O všem možném:  Komedie pokračuje

Vážený pane doktore Kyselino, pardon Zásado

už vyhrožujete odnětím svobody? Tak to se mi začíná líbit. To že Lipšic smetl na přechodu člověka ve vysoké rychlosti je fakt, dostal za to podmínku což u mě není trest. Takže můj názor je že Lipšic je nepotrestaný vrah. Vaše výhružky si strčte do prdele Vážený doktore. (Tedy jestli si tam vůbec dosáhnete ve svém věku)

To že vypadnul rudý jak bačkora to je fakt, možná to nevíte on u toho výslechu byl, je podepsaný na protokolu ( i když vůbec nevím co tam asi tak pohledával, Lipšic je vždy tam kde nemá vůbec být stejně jako u vraždy Ernesta Valka byl na místě činu? co tam asi pohledával? A k tomu právně zastupoval svědka vraždy Ernesta Valka , chacha cha, komedie na třetí. To jak to vyšetřili dodnes přátelé Ernesta neberou jako že to bylo vyšetřené, ale že pravda se skrývá.Kdyby jste diskuze četl věděl by jste že modré světýlko s fandou mají na hoax o sametové revoluci stejný názor a nemusel by jste pokládat takto stupidní dotaz. Je tedy logické že si budou navzájem strkat palce v každé pozici.

1 2