Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.2.2021 16:50
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze O všem možném

1

O všem možném:  selský rozum

Otázka pro selský rozum
Máte tu prezidenta který získal v druhých volbách více než v prvních což se nepovedlo snad žádnému us prezidentovi, ani obamovi. Ale dokonce získal o 7 milionů hlasů více než v 1 volbách. Což se rovná spíše zázraku než něčemu obvyklému. Takže se dá říci že lidé ho ocenili za to co pro ně udělal za ty 4 roky. A to navzdory že všechny hlavní média na planetě 4 roky na Trumpa kydala. Opravdu si někdo myslí pokud za 4 roky globalistický média nenapsaly o trumpovi nic dobrého že nic dobrého pro lidi neudělal? nebo to vypadá že Trump pro ty globalisty a deep state za 4 roky nic dobrého neudělal a oni to samozřejmě věděli že pro ně nic neudělá protože to nebyl jejich člověk a ani se jim ho nepodařilo přetáhnout na svoji stranu penězi nebo vydíráním ? tak chci vidět krtitické myšlení zdali Vám ho sudičky nadělili nebo se ne Vás vysrali. Pokud to chcete okecávat beru to tak že se na Vás vysrali se selským rozumem ale obdařili Vás kecalstvím, což sice nedosahuje kvalit selského rozumu, ale je to lepší než nic.

O všem možném:  selský rozum

Určitě by se slušelo zmínit, že v USA je od minulých voleb o 11 mil. obyvatel víc, to jen pro pořádek.

O všem možném:  selský rozum

to je oravda pokud by volili všichni, ale pokus se podívám na množství voličů tak to vychází takto

2016 volební účat 138 milionů celkem 58.1% všech voličů tedy počet voličů 237 milionů

2020 volební účast 159,633 milionů celkem účast 66,7 = počet voličů celkově 239 milionů

takže když se použije selský rozum, nezáleží to na velikosti populace ale množství lidí kteří mají právo volit

Bejt tu fanouš dvojka kámo ten pan praktikující matematik by tě zjebal ta to tvý nekritický myšlení, máš štěstí že tu dnes není :D nebo tu je ale nevadí mu to.

O všem možném:  selský rozum

Nerozumíme si, já jen konstatoval, že je teď víc obyvatel, nedělal jsem z toho naprosto žádný závěr, to si mě asi s někým pleteš a reaguješ na jiný příspěvek.

O všem možném:  selský rozum

Psi štěkaj, ale karavana jde dál....

O všem možném:  selský rozum

soory to byla reakce na někoho jiného, máš pravdu, omlouvám se

O všem možném:  selský rozum

chvíli tu nejsem a už mě JenTak volá :-)))))

Tak tedy na jaký příspěvek jsi JenTaku teda reagoval ? Nějak se v tvých reakcích neorientuji :-(

O všem možném:  selský rozum

Chlapi, proč stále řešíte ty volby? To nevyřešíte. Pokud nejsou důkazy, tak jsou to jen dohady o ničem.

Zkuste řešit vakcínu, případně obchody.

Já teď bádám, zda se nechat očkovat či nikoli. Sice se na řadu dostanu tak za 20 let, ale nevadí.

O všem možném:  D

kup si déčko https://www.youtube.com/watch?v=WFcNTs152DM

O všem možném:  selský rozum

to máš jednoduchým doplň si odpovědi za lomítko a podle toho jak ti to vyjde se rozhodni.

a) máme tu vysoce nakažlivou nemoc snadno přenosnou? / prý ano ale podle mne je to způsobeno vadnými testy
b) má tato nemoc vysokou mortalitu? / ani náhodou
c) má tato nemoc vážné a trvalé následky / ani náhodou
d)mohu sám vlastní iniciativou snížit riziko že se nakazím / ano, vitamíny, pohyb
e) když se už nakazím je v mé moci se vyléčit / ano, vitamíny , léky na ředění krve, léky na zvýšení imunity, klide na lůžku
f) potřebuji vakcínu abych mohl do hospody, za hranice, do práce/ ne, ani náhodou
g) spadám do skupiny která je vysoce ohrožená / ne
h) chci dělat pokusnýho králíka a riskovat své zdraví a život? / ani náhodou
i) zajistí mi vakcína trvalou ochranu abych nemusel nosit hadr na hubě / ani náhodou

O všem možném:  selský rozum

Deerrick - a řekni mi jediný důvod proč ne ? Pokud budeš mít vakcínu, tak budeš mít klid minimálně s cestováním a šťouráním v nose a dalšími obstrukcemi, které tutti nastanou. Teoriím jak vakcína škodí nevěřím, očkování nás zbavilo x nemocí, které byly fatální - obrna, záškrt, TBC, neštovice. Toto je sice jiná záležitost, ale že by to mohlo mít zásadnější následky na člověka, tak to určitě ne. Partnerka je lékařka na Covid oddělení a za začátku se pouze 20% MUDr. zapsalo na vakcínu, ale teď už jich je naočkovaných 2/3....

O všem možném:  selský rozum

No pokud jde o testy, tak si myslím, že nejsou v pořádku, chtělo by to pořádnou kontrolu v tom smyslu, aby se skutečně zjistilo, jakou chybovost vykazují. Ale zcela určitě nevěřím tomu, že jsou 100% spolehlivé. Je otázka, zda třeba když má člověk rýmu, tak zda ten test nesdělí bez dalšího, že mám vira.

Jsem nyní mluvil s jedním mladším člověkem, měl covid a jeho přítelkyně také, nakazili se v práci a proběhlo to u něj v pohodě.

O všem možném:  selský rozum

hned na jare, jak to zacalo, jsem mel teplotu 37,5 asi 10 dni, jineho nic mi nebylo, tak jsem jen lezel, tenkrat zacaly testy, to jsem netusil, co to je, ted bych uz nesel, byl jsem negativni, ockovat se nenecham, pred tim 15 let jsem nebyl nijak nemocny, vakciny jsou k pouziti s podminkou
partnerka ma specialni nemoc uz od mladi, ted byla zas nemocna a pri kratoucke vychazce se ji udelalo blbe, prijela zachranka a 40 minut ji nemohli namerit tlak ani teplotu, tak sanitka stala, aby jim neumrela v nemocnici, mela poz test, nikdo z jejiho okoli nebyl pozitivni, asi se nakazila pred tim v nemocnici, kde byla asi tyden

O všem možném:  selský rozum

kámo to je jak reklama na očkování, následky očkování se opravdu uvidí až za pár let. A nikdo neví jestli budou pozitivní nebo negativní.
Podívej výhoda koronaviru letos je ta že nás zbavil chřipky, ani odborníci neví co se stalo a lámají si s tím hlavu jaktože tu neřádí chřipka jako každý rok.

O všem možném:  selský rozum

Chlapi, jsem se teď dověděl, že to chytilo asi 8 lidí ode mne z rodiny. Naštěstí jsem s nimi do styku nepřišel. Mají kašel a jinak jim nic vážného zatím není. Žádné léky, nic neberou a jsou jen doma.
Taky jsem přitom zkonstatoval, že letos není vůbec žádná chřipka, resp. možná je, ale chřipka je vir, takže kdo je nemocný chřipkou, má vira.


O všem možném:  selský rozum

Deerricku, pokud nejsi velmi starý (75 +) anebo pokud nejsi polymorbidní muž ve věku 55-65 let (velmi obézní, cukrovka, hypertenze), tak ti asi nic moc nehrozí. Pak je očkování o tom, co jsem posal já - zda chceš mít klid a možnost využívat výhod, které to určitě bude mít. Minimálně v podobě jiného přístupu k cestování a vstupech někam - pokud budeš mít onen covidpass. Howgh -))

O všem možném:  selský rozum

min to chce léky na ředění krve, obyčejnej aspirin protože to poškození plic ke kterýmu dochází při těžkém průběhu je způsobeno krevní sraženinoum která ucpáví tenké plicní cévky proto se pak obtížněji dýchá a ti lidi končí na ventilátoru. Někde to tuším bylo zveřejněno.

O všem možném:  selský rozum jo ? Zde to vypadá na Jedličkův ústav !!!

Kurde zase nová maxima....:-)))) to bude asi z toho ten fórový zdejší vývoj - místo jistoty jít směrem kde jdou velcí a banky...jen to sbírat ty bezcenné papírky...:-) Kurwa ješte tady chybí ten psychouš Andrej Babinský alias ultra BLB a sestava je kompletní...:-))))))))))))))))))))))))))))))

O všem možném:  D

Moje řeč

1