Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 15.6.2021 9:43
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Fórum ostatní

1 2

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Fando nic proti ale proč každýho s kým nesouhlasíš at už v otázce politických názorů či jen tak všeobecných osočuješ že se mu v trajdu nedaří? Ty kterej nikdy nehodil žádný screnshot což je samozřejmě tvoje právo, ale proč oponenty kteří s tebou v něčem nesouhlasí napadáš stylem "" jsou to zkrachovalci, jen prodělávají prachy, měli by si ze mne vzít příklad protože já jsem úspěšný a oni nikoliv "" Proč Fando? proč to děláš?

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

JenTaku - protože je to pravda.

Je to věcí každého, když používá stejné připojení pro obchody i pro chaty.

Jestli přítelkyně Deerricka je v menze, tak se osobně známe. Pokusím se ji oslovit osobně, jestli se tedy k nějakému nicku ""Deerick"" bude chtít někdo znát.

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

JenTaku - ještě jednu manipulaci z tvé strany ti vyvrátím- a sice :

cituji tě : "" Fando nic proti ale proč každýho s kým nesouhlasíš at už v otázce politických názorů či jen tak všeobecných osočuješ že se mu v trajdu nedaří? ""

proč tedy manipuluješ ? Tuto pravdu jsem napsal pouze o tobě a Deerrickovi. A to se dá říci, že zde mám daleko větší počet politických oponentů. Nemyslíš ?
Takže za slovíčko "" každýho "" dosaď "" mě a Deerricka ""
Pak jsem sem spolu s několika dalšími přispívajícími poznamenal, že wizard má nebývale velký počet špatných predikcí. Ale na rozdíl od tebe je lidem opakovaně nevnucuje.

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

mě stačí to tvoje ""Tuto pravdu"" tebe kámo nějaká pravda fakt netankuje , tebe zajíma jenom Fanda a jeho jediný správný názor. Tvoje obvyklý postupy( kdo se mnou nesopuhlasí je můj nepřítel, následuje dehonestace protivníka v trajderské rovině, je to šmudla a jen prodělává a já sem pan někdo, moje IQ sahá až do nebe a proto mám vždycky pravdu, následuje Fandovo hraní na nechápání jasné odpovědi protože kdyby přiznal že to pochopil, hra by skončila a ještě do toho zamotáme nějakou omáčku z druhýho rendlíku abychom mohli pokračovat v něčem dále a nakonec vyhrožování "" Já už nepřijdu, tohle je poslední co píši"" A takhle pořád dokola, nebojím se že po Derickovi si vyhlídněš opět někoho dalšího, stačí jen vyčkat. S jídlem roste chuť a ty bez tohodle být prostě nemůžeš, možná ti to dělá dobře. Ale hledaní pravdy vypadá trochu jinak, nemyslíš?

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Pro méně chápavého wizarda : Chlapče, nelze vytrhnout z kontextu část věty , protože se ti to právě hodí. Celý článek je o ADE.
Ba dokonce ani to číslo 30 od začátku roku 2021 není pravdou. Ale pro jistotu ti kopíruju znovu titulek článku. Doporučuji, nastuduj ho.


tak tady :
Američtí lékaři varují před syndromem ADE způsobeným vakcínami na bázi mRNA, kdy vakcína ve skutečnosti zesiluje účinky viru v těle a po aplikaci vakcíny očkované osoby okamžitě onemocní a dokonce umírají! Syndrom ADE ohrožuje nejvíce seniory, ve Vrchlabí v pečovatelském domě zemřelo již 30 seniorů od počátku roku a farmaceutické firmy rozjely ve spolupráci se sociálními sítěmi mohutnou umlčovací kampaň na zamezení šíření informací o syndromu ADE, který představuje větší hrozbu než virus HIV! Přinášíme jako první server v ČR a na Slovensku popis mechaniky syndromu, proč očkovaní lidé onemocní a dokonce zemřou!

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Ale jak říkám, na lepiče tytu Deerrick, Wizard, JenTak už nehodlám více reagovat.

Lepte si sem , co chcete. Manipulujte s kým chcete, ale věřte, že každý nemá IQ 70 a méně

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Neboj, chápu správně. Váš spor byl o:

_počet_zemřelých_ve_Vrchlabi_od_začátku_roku_

Normální člověk by se omluvil a nevymýšlel další a další kdovíjak sofistikované osobní urážky...

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Když máš místo mozku z piva kostku :-)))))))))
Wizarde : Ani když vytrhneš část věty z kontextu věty a tu z kontextu titulku a tu z kontextu celého článku nemáš pravdu.

Můj příspěvek byl o tom, že jsem chtěl prověřit správnost dat v článku, jež Aeronet na svém webu uvedl. Neříkal jsem ani svůj názor na věc a nediskutoval jsem . Jen jsem uvedl to, co mi p. ředitelka řekla do telefonu. A pro ověření jsem Deerrickovi napsal , na kterém čísle jsem informaci dostal. A porovnával jsem to s informacemi v článku Aeronetu. A na primitivní rovnici , jsem ukázal skutečnou nerovnici. Následně jsem byl dehonestován Deerrickem, nazván lhářem atd. atd. Ale to ti nějak Wizarde uniká. Protože chceš, aby to unikalo.

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

DAX se bude plácat mezi 9000 až 15000 :-)))))))))

I na této opci proděláš kalhoty. Už brzo ti to připomenu.


Ps. : Už jednou jsem ti psal, starej se především o svůj zadek. Máš jenom jeden.

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Nic mi neuniká, požehnáním tohoto fóra je, že se zde nic neztrácí (snad kromě Deerricka :-) Každý může dohledat, jak to bylo. A kdo spor sledoval on-line, ani dohledávat nemusí. Není třeba kopírovat zas a znovu, nebo se snažit převyprávět, jak se ti to právě hodí. Mě tenkrát jen zaujalo, jak rychle jsi byl s ověřením věci hotový. Jaké závěry jsi vyvodil a jaké argumenty používal. Např. proč někdo v Hradci nemůže vědět, jak to ve Vrchlabí skutečně je. (Proč by nemohl? Máme snad středověk? Nejsou auta, telefony, internet?) A tenkrát jsem pochopil, že komplexní vědec jsi pouze v rámci svého oboru, ale jakmile se vydáš kousek vedle, nedejbože na kolbiště běžného života, tak se veškerý tvůj rozum ztrácí neznámo kam...

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Jsou lidi, kterým poradím rád. Ty to nejsi. S opcemi jsem pracoval řekněme na daleko daleko vyšší úrovni, než o jaké se ti sní.
Toť k tobě vše.


Wizarde, ty jsi komediant :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Čím to je, že ta vaše minorita : Deerrick, JenTak a Wizard tak ráda překrucuje věci k obrazu svému. Děláte tak ze sebe blbce ještě větší, než jste.
30 = 5 jsem ti psal záměrně, aby sis uvědomil, jaké plácáš nesmysly ty trubičko

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Dal jsem poptávku na Deerickovu přítelkyni. Tak jsem zvědav, kdo se k tobě přihlásí ty Luméne :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

:-))) je lepší někdy, když to jde ven.... přesně tyhle fantazie o Kanclu jsem měl před 2 lety... chvilku jsem si zvládnul imitovat víc lidí sám... ale taky mi z toho za chvílí skoro hráblo :-))).... jen odborná vsuvka: šecko je v porádku hoši :-) ...ale kuk zas na monitory.... začíná sa to tam červenať... :-))

https://www.youtube.com/watch?v=vGUOz0t_T6k

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Něco ze statistiky :-)

Fanouš2 dnes přispěl celkem 13 příspěvky.

Pouze ve 4 se nesnažil své soupeře urazit, zesměšnit, dehonestovat, dávat jim příkazy, či ultimáta.

Naproti tomu v 9 tak činil (69%).

Nerozumím. Přece když hájím pravdu (nebo to alespoň tvrdím), tak se nepotřebuji snižovat k takovému nedůvěryhodnému jednání?

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

na starý kolena jsi se dal na STBáčinu? Nebudeš ty domovní důvěrník?

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Vix je brutální.... zase ukázal co je v nem za silu...

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

do cash zavíračky ještě 25 minut , nespěchej, ještě dnes není konec

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

koukám, 18% nahoru ... absolutně netuším, co se zase stalo, indexy šly dolů relativně mírně (nic nevidím pod předvčerejším minimem?), nicméně nakládám shorty, ale zatím relativně opatrně, nedávno jsme viděli ne 28 ale 34

kurnik, byl jsem dneska ráno v pokušení zavřít, co jsem měl, měl jsem nějakej divnej pocit ... ale dopoledne se to tak plácalo, jsem si říkal, že je to jen malá vlnka, a že to musí dolů, tak jsem přizvednul stoplossy, aby mi je to nevybralo zbytečně, achjo, takže jak mi je to po cestě prošlo, tek jsem realizoval jen třetinovej zisk oproti tomu, kdybych poslechl ten ranní instinkt, resp. taky o dost míň než kdybych s tím nehejbal :-/

cíluju pod 22, ale budu zase praktikovat tu taktiku pozitivních stopek (jinak bych dneska neměl nic a akorát smutně čuměl na otevřenou ztrátu)

Fórum ostatní:  co mi škeble nebere

Celej Mordor je stejne na hlavu...drzim, bude to zajimave :-)..

1 2