Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 7.5.2021 0:51
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze O všem možném

1

O všem možném:  ngas

plyn dneska otevřel gapem dolů, ale zdá se, že už pokles zastavil, a v améru furt řádí zima, tak jsem si vsadil, že ten gap vybere (tp 3,07) ... ale nějak jsem znejistěl, jestli dělám dobře ... má na to někdo názor, o který by se chtěl podělit? :-)

O všem možném:  Avast.

O všem možném:  Avast.

Už jsem dlouho nic nekoupil a dneska se mi chyt vzorek AVASTU za 140K.
Je to dobrý kup? Nebo blbost?

O všem možném:  Avast.

Můj názor : na delší dobu určitě dobrý nákup, v červnu má být dividenda. Také jsem chtěl koupit, ale nějak jsem to pustil z hlavy.

O všem možném:  Avast.

No divi slabých 2,5%,to si moc nepomůžu,ale potřebuju náhradu za Pegase,proto se tu taky bavímo Monetě, když bude jistá trvalá divi, tak je jedno,kdo velí,ale právě tomu nevěřím.

O všem možném:  Avast.

Za mě dobrý kup. Včerejší výsledky slušné, firma zdravá s nízkým zadlužením. Dobrá perspektiva v oblasti kyberbezpečnosti, rozvíjejícího se internetu věcí. Pokles po dobrých výsledcích způsoben pravděpodobně globálním sentimentem na technologiích. Z hlediska fundamentu je aktuální cena dobrá pro nákup na středně až dlouhodobé držení. Cílové ceny velké většiny analytiků směřují k +/- 190,- Případné další poklesy možné využít k navýšení pozic.

1

Diskuze O všem možném Vlákno