zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 7:04
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Investoři - začátečníci

Investoři - začátečníci:  Parita eur/usd

Jak to tak sleduji, tak bych se nedivil, že taky budeme mít v brzké době paritu na dolaru 1:1 k euru.

Diskuze Investoři - začátečníci Vlákno

Votrubek:
Parita eur/usd