zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 5:37
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze Investoři - začátečníci

Investoři - začátečníci:  Bonusy za založení brokera

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenost s akcí na akcii zdarma od XTB? Našel jsem, že můžu poučít refferal kód ""XTB26"" při založení a dostanu tu akcii. zpravy.kurzy.cz/863192-xtb-referencni-kod-xtb26-akcie-zdarma-2026--jak-ziskat-kofolu-sony-nebo-zalando/

Taky jsem našel bonus za založení eToro, tady - akciovyweb.cz/etoro-bonus-ziskejte-zdarma-bonus-za-registraci-az-do-vyse-500-dolaru/. Zkoušeli jste to a opravdu vyplatili bonus nebo dali akcii?

Diskuze Investoři - začátečníci Vlákno

Briber11:
Bonusy za založeníbrokera