Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 10.12.2019 13:01
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze TATRA

1

TATRA:  TATRA

Dnešní závěr obchodování na Tatře, myslím, jasně ukazuje, jak to s tvorbou kurzu na této akcii skutečně je. Bohužel pro toho, kdo skupuje a tlačí na cenu směrem dolů, ho někdo zlehka vyšplouchl a posadil cenu zpět. Jinak by na grafu byl sešup o x% a další vyplašení by ochotně prodávali. Je to prostě hra. :-)

TATRA:  TATRA

Odkdy se cena tlaci dolu skupovanim? ;-) Clovece, ja vim, ze toho mas hodne a potrebujes se toho rychle zbavit (mozna to dokonce tlacis doly Ty svyma prodejema), ale takovyhle reci, na ty snad nenaleti ani investor zacatecnik ;-)

TATRA:  TATRA

mluvim o vysledne cene znazornene na tabulce a grafu. dle nehoz spousta lidi utvari sva rozhodnuti. mluvim o zaverecnych trech obchodech.

TATRA:  TATRA

podle meho, kdyby zaverecna cena zůstala na 237,- rozhoduji sa lide jinak, nez ze kdyz skonci na 255,-

TATRA:  TATRA

Aha chapu. Takze ten kdo Tatru vyprodava ji poslednimi par obchody vytahl nahoru aby to tam lidi zitra nenahazeli a on mohl dal prodavat na vyssich cenach ;-)

TATRA:  TATRA

Koukám, jakou se mi po delší době včera podařilo rozproudit zajímavou debatu:)) A musím říct, že občas se při jejím čtení i docela nasměju. Zvlášť Baldab občas prohodí dost vtipné hlášky. Skoro bych si až myslel, že si z nás dělá srandu. A jestli ne, pak mi ho je teda líto.

TATRA:  TATRA

Jsem rád, že se dobře bavíš, Besedo! :-)

1