Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 23:24
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Polsko ztrácí, Citi zvýšila Pekao

Zpravodajství

Polsko ztrácí, Citi zvýšila Pekao

03.04.2013 12:04:00 | Fio banka
Index WIG 20 odepisuje 0,49 % na 2364 b.

Většina polských akcií se kolem poledne nachází v červených číslech. Ztrácí těžař KGHM (KGH -1,46 %), petrochemický podnik Lotos (LTS -1,09 %), energetika PGE (PGE -1,04 %), pojišťovna PZU (PZU -1,03 %), Synthos (SNS -1,27 %) a BRE Bank (BRE -2,11 %). Nejvýrazněji posiluje těžařská společnost Lubelski Wegiel Bogdanka (LBW +0,99 %) a v kladném terioriu se po zvýšeném doporučení na „neutral" z „prodat" od Citi drží také bankovní skupina Pekao (PEO +0,32 %).

Zdroj: Bloomberg


David Krejča
Fio banka, a.s.

Autor: David Krejča

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

TMR376,00+4,44
FIXZO52,00+4,00
NOKIA297,75+3,39
FILLA68,00+3,03
BABWOOSP78,00+2,63

Zajímavé poklesy

CSG316,00-7,33
DSPW516,00-5,84
KGH1 874,60-4,45
CZGCE902,00-4,25
VIG1 560,00-3,88

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

24.06.2026
Graf - SPC

PXdolu-1,512 560,3316:15:29
RMdolu-0,59721,4716:54:40
DJIAnahoru+0,3551 848,9022:04:59
NASDAQdolu-0,6225 427,6022:02:18
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,6224 740,3617:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz