Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 7.6.2026 4:37
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Polsko ztrácí, Citi zvýšila Pekao

Zpravodajství

Polsko ztrácí, Citi zvýšila Pekao

03.04.2013 12:04:00 | Fio banka
Index WIG 20 odepisuje 0,49 % na 2364 b.

Většina polských akcií se kolem poledne nachází v červených číslech. Ztrácí těžař KGHM (KGH -1,46 %), petrochemický podnik Lotos (LTS -1,09 %), energetika PGE (PGE -1,04 %), pojišťovna PZU (PZU -1,03 %), Synthos (SNS -1,27 %) a BRE Bank (BRE -2,11 %). Nejvýrazněji posiluje těžařská společnost Lubelski Wegiel Bogdanka (LBW +0,99 %) a v kladném terioriu se po zvýšeném doporučení na „neutral" z „prodat" od Citi drží také bankovní skupina Pekao (PEO +0,32 %).

Zdroj: Bloomberg


David Krejča
Fio banka, a.s.

Autor: David Krejča

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA392,00+3,16
DSPW466,00+3,10
PRIUA816,00+2,00
WPS31,20+1,30
VIG1 458,00+0,97

Zajímavé poklesy

HARDW8,10-12,43
PILLE124,00-7,46
FACC383,00-6,01
TABAK18 620,00-5,67
PEN7,00-3,31

Kurzovní lístek

EURnahoru24,165+0,22
HUFnahoru6,823+0,16
JPYnahoru12,986+0,26
PLNnahoru5,708+0,13
USDnahoru20,759+0,24

demo-e-broker

Indexy

07.06.2026
Graf - PX

PXdolu-0,352 527,2305.06.26
RMnahoru+0,21684,3405.06.26
DJIAdolu-1,3550 866,7805.06.26
NASDAQdolu-3,8825 789,3805.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7524 759,0505.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz