Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 14:30
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Polsko ztrácí, Citi zvýšila Pekao

Zpravodajství

Polsko ztrácí, Citi zvýšila Pekao

03.04.2013 12:04:00 | Fio banka
Index WIG 20 odepisuje 0,49 % na 2364 b.

Většina polských akcií se kolem poledne nachází v červených číslech. Ztrácí těžař KGHM (KGH -1,46 %), petrochemický podnik Lotos (LTS -1,09 %), energetika PGE (PGE -1,04 %), pojišťovna PZU (PZU -1,03 %), Synthos (SNS -1,27 %) a BRE Bank (BRE -2,11 %). Nejvýrazněji posiluje těžařská společnost Lubelski Wegiel Bogdanka (LBW +0,99 %) a v kladném terioriu se po zvýšeném doporučení na „neutral" z „prodat" od Citi drží také bankovní skupina Pekao (PEO +0,32 %).

Zdroj: Bloomberg


David Krejča
Fio banka, a.s.

Autor: David Krejča

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

FIXZO55,50+6,73
CTP395,20+4,83
PEN7,30+4,29
BABWOOSP81,00+3,85
EOAN437,00+2,90

Zajímavé poklesy

ATS4 940,00-9,85
TMR356,00-5,32
CSG304,50-3,64
NOKIA289,60-2,74
BABKOFOL508,00-2,31

Kurzovní lístek

EURdolu24,260-0,08
HUFdolu6,823-0,26
JPYnahoru13,215+0,04
PLNdolu5,658-0,08
USDdolu21,390-0,06

demo-e-broker

Indexy

22.06.2026 - 24.06.2026
Graf - IXIC

PXdolu-0,212 549,9014:28:28
RMnahoru+0,09725,9514:15:30
DJIAstejne0,0051 920,6211:10:02
NASDAQdolu-0,4625 358,6026.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,2724 677,7314:10:07


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz